Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 30.09. 2022
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

ZOO

Zoo a zámek v Lešné

Zoo a zámek v Lešné
10. 10. 2012 ZOO Zlín
Jedna z nejhezčích zoologických zahrad se nachází v moravském městě Zlín a to na kopečku v Lešné. Ráda bych Vám ji teď popsala a popsala ty nejhezčí výběhy, pavilony či expozice. Lešné se taky říká  …více»

Olomoucká zoo na Svatém Kopečku

Olomoucká zoo na Svatém Kopečku
26. 09. 2012 ZOO Olomouc
V zoo Olomouc je otevřeno každodenně a celoročně od devíti hodin. Vstupné je za lidové ceny a to dospělá vstupenka za 110,- Kč, studenti a důchodci apod. za 70,- Kč a s sebou si navíc můžete vzít  …více»

Brněnská zoo

Brněnská zoo
19. 09. 2012 ZOO Brno
Zoologická zahrada v Brně byla otevřena již v roce 1953. Měli byste také vědět, že tato zoo má povolen i vstup s pejsky, takže můžete vzít s sebou na výlet i své psí miláčky. Vstupné za pejska činí  …více»

Výlet do ZOO Chleby

Výlet do ZOO Chleby
9. 09. 2012 Vaše příběhy
Dnes jsme s dcerkou zamířily do obce Chleby u Nymburka. Je to obec, kde nyní žije okolo 500 obyvatel. Do této vesničky jezdí turisté hlavně za jedním - je to totiž jediná zoo ve Středočeském kraji.  …více»

Zoologická zahrada Dvůr Králové

Zoologická zahrada Dvůr Králové
25. 08. 2012 ZOO Dvůr Kr. nad L.
Tato zoologická zahrada je pro mě nejkrásnější zoo v České republice a proto bych Vám ji ráda popsala a napsala o ní hezké povídání. O této zoologické zahradě by se dalo napsat hodně článků a ještě  …více»
 

Pražská Zoo a Trojský zámek

Pražská Zoo a Trojský zámek
12. 08. 2012 ZOO Praha
Až z Ostravy jsme se vydali na výlet do pražské zoo. Pořád je propagována v televizi jako jedna z nejlepších, tak mě návštěva vždycky velmi lákala.  …více»

Čivava Sabrinka

Čivava Sabrinka
1. 07. 2012 Vaše příběhy
Ráda bych Vám vyprávěla příběh o jednom mini psíkovi plemene Čivava jménem Sabrinka, který si našel své místečko v mém srdci a po jeho odchodu tam zůstal nejen velký smutek, ale i spoustu krásných  …více»

Kočka Mína

Kočka Mína
1. 07. 2012 Vaše příběhy
Poslední dobou u nás pomalu, ale jistě přibývá zvířátek. Kromě těch našich tak i krátkodobě sousedovic. V březnu odjížděli sousedé na měsíc do lázní a jelikož mají kočičku Mínu a pejska Achilla, tak  …více»

Kouše Čertík?

Kouše Čertík?
30. 06. 2012 Vaše příběhy
V dětství jsem měla pejska Čertíka. Byl hodný, ale někdy dokázal i kousnout. Nejvíce poslouchal mou maminku, věděl moc dobře, že právě ona mu dává chutné masíčko a jiné dobroty. Mě, tehdy malou holku  …více»

Jak se naše fenka Zora sklouzla

Jak se naše fenka Zora sklouzla
30. 06. 2012 Vaše příběhy
Jeden z našich pejsků, respektive to je fenka, se jmenuje Zora. Je to docela třeštidlo, i přes už svůj vysoký věk. Prohání naše kočky, ale je to všechno samozřejmě v legraci. Několikrát se jí však  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !