Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 30.09. 2022
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

ZOO

Upovídaná andulka a jiné příběhy

Upovídaná andulka a jiné příběhy
16. 06. 2012 Vaše příběhy
Když mi bylo dvanáct nebo třináct, zrovna to přesně nevím, tak jsme doma měli čtyři andulky. Já je chtěla naučit mluvit, ale máma mi řekla, že to bude těžké, protože andulky se nedokážou naučit mluvit  …více»

Mlsoun

Mlsoun
15. 06. 2012 Vaše příběhy
Letos v září to bude devět let, co se vdávala naše dcera. Měli jsme napečeno spoustu cukroví na svatbu. Sladkosti jsme měli uskladněny v přistaveném domečku vedle našeho domu ve dvoře. Je to kompletně  …více»

Zrzeček Henry

Zrzeček Henry
14. 06. 2012 Vaše příběhy
Bylo už velmi chladno. Listopad – podzim jako když vyšije. I přesto jsme si se spolužačkou neodpustily večerní procházku po sídlišti. Popadla jsem psíka a vyrazilo se. Mám oblíbený okruh  …více»

Záchrana koťátek

Záchrana koťátek
13. 06. 2012 Vaše příběhy
Psal se rok 2005. Chodila jsem do 8. třídy základní školy a zrovna si užívala prázdnin. Bylo pár dní po Vánocích. Trávila jsem hodně času venku se svými kamarády a psem – milovníkem sněhu, kterého byl  …více»

Naše první kočka

Naše první  kočka
11. 06. 2012 Vaše příběhy
Byli jsme čtyři děti narozené po roce rychle po sobě. Bydleli jsme s rodiči v malém řadovém domku se dvěma místnostmi a kuchyní a malým dvorkem. Dnes už vím, že pro maminku to nebylo jednoduché.  …více»
 

Moje milovaná zvířátka

Moje milovaná zvířátka
9. 06. 2012 Vaše příběhy
Vše začalo, už když jsem byla malá holčička, co si hrála s kamarádkami a s jejich zvířátky. Měli jsme doma německého ovčáka, jenže ten nebyl můj, byl mého otce a přestože jsem si s ním hrát mohla,  …více»

Ptačí návštěva

Ptačí návštěva
8. 06. 2012 Vaše příběhy
Jednoho krásného sobotního zimního odpoledne jsem se rozhodla, že se pustím do důkladného úklidu našeho balkónu. Samozřejmě že na takový úkol se vždycky musím pořádně připravit a tak jsem si uvařila  …více»

Moje první a poslední jízda na velbloudovi

Moje první a poslední jízda na velbloudovi
5. 06. 2012 Vaše příběhy
Velbloud... exotické a zvláštní to zvíře... Tak jako asi desítky turistů, na své dovolené jsem neodolala a chtěla jsem svůj pobyt obohatit o svezení na tomto svérázném zvířeti a ráda bych se s Vámi  …více»

Stěhování aligátora Libora v ústecké ZOO

Stěhování aligátora Libora v ústecké ZOO
2. 06. 2012 ZOO Ústí nad L.
Tradiční stěhování aligátora Libora v ústecké zoologické zahradě proběhlo letos poměrně pozdě, až 1. června. Příčinou bylo chladné počasí, kdy teploty (především noční) klesaly pod 10°C, takže přesun  …více»

Jak jsem si pohladila tygra v zoo a jiné příběhy

Jak jsem si pohladila tygra v zoo a jiné příběhy
29. 05. 2012 Vaše příběhy
Chodili jsme s mámou do zoologické zahrady v Hodoníně, protože ta k nám byla nejbližší a je taky nejhezčí. Tenhle příběh se stal asi tak před deseti lety. Prostě ošetřovatel ze zoologické zahrady  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !