Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 30.09. 2022
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

ZOO Ohrada

První mládě roku 2012 v Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou

První mládě roku 2012 v Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou
5. 01. 2012 ZOO Ohrada
Nový rok v zoologické zahradě Ohrada v Hluboké nad Vltavou oslavili příchodem mláděte malé želvičky zelenavé. Želva zelená je chráněna Úmluvou o mezinárodním obchodu ohroženými druhy volně žijících  …více»

Putování za Mikulášem do ZOO Ohrada

Putování za Mikulášem do ZOO Ohrada
22. 11. 2011 ZOO Ohrada
V neděli 4. 12. 2011 se v Hluboké nad Vltavou uskuteční tradiční průvod s názvem Putování za Mikulášem do ZOO. Akci zahájíme na náměstí v Hluboké n. Vltavou v 16 hod. a půjdeme k branám ZOO Ohrada...  …více»

ZOO Ohrada zve na MFF Voda, moře, oceány

ZOO Ohrada zve na MFF Voda, moře, oceány
13. 09. 2011 ZOO Ohrada
ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou hostí ve dnech 16. a 17. 9. (pátek a sobota) 8. ročník mezinárodního filmového festivalu Voda, moře, oceány - soutěžní festival dokumentárních filmů o ochraně přírody...  …více»

Prázdniny ještě nekončí, v ZOO Ohrada se stále něco děje

Prázdniny ještě nekončí, v ZOO Ohrada se stále něco děje
23. 08. 2008 Zvířátka
Přijďte si užít konec prázdnin do Zoo Ohrada Hluboká nad Vltavou. Ta opravdová letní horka jsou již za námi a to je čas na návštěvu zoo. Zvířata jsou čilejší, netráví většinu dne spánkem ... …více»

Začátek prázdnin v ZOO Ohrada

Začátek prázdnin v ZOO Ohrada
28. 06. 2008 Zvířátka
ZOO Ohrada připravila na začátek prázdnin bohatý celodenní program pro každého, kdo se k nám přijde podívat. Od 28.6. do 6.7. hraje 2x denně pohádku pro děti Divadlo Kukadlo.... …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !