Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 30.09. 2022
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

ZOO

Jak jsem šnorchlovala s Willym

Jak jsem šnorchlovala s Willym
26. 05. 2012 Vaše příběhy
Je tomu pár let, co jsem dostala pozvání od známých - přijeď se podívat do Austrálie. Hurá - vzala jsem kamarádku, aby mi při cestování nebylo smutno a hlavně, abychom se anglicky lépe domluvily.  …více»

Husí příběh

Husí příběh
25. 05. 2012 Vaše příběhy
Asi před patnácti léty dostala moje tchyně od souseda housátko. Byla to láska na první pohled, teda ze strany tchyně, housátku to celkem asi bylo jedno, ale určitě bylo hodně spokojené, takový komfort  …více»

Morče Bobina

Morče Bobina
24. 05. 2012 Vaše příběhy
Na večer Štědrého dne loňského roku celá naše rodina absolvovala „vánoční procházku“, tak jako každý rok. Na tuto procházku chodíme již asi deset let vždy těsně před vánoční večeří a předáváním dárků  …více»

Venca záchranářem

Venca záchranářem
24. 05. 2012 Vaše příběhy
Minulý rok jsme si na hypotéku pořídili malou dřevěnou chatičku s pozemkem jako dlaň. Přátelé říkají, že jsem měla víc štěstí, než rozumu. Je tam krásně, navíc z centra našeho města trvá cesta autem  …více»

Pippa - můj milovaný pejsek na mazlení

Pippa - můj milovaný pejsek na mazlení
23. 05. 2012 Vaše příběhy
Každý, kdo má pejska, mi dá za pravdu, že je spousta psů, ale většinou jen jeden, maximálně dva psi jsou ti "životní". Já bych Vám ráda povyprávěla o mém "životním" psíkovi jménem Pippa. Jako malé  …více»
 

Matějíček

Matějíček
22. 05. 2012 Vaše příběhy
Když jsem se poprvé setkala s Matějíčkem, byl to takový malý uzlíček. Chlupaté klubíčko. Jen ta klubíčka byla dvě. On a jeho sestra Šárka. On menší, mazlivější i lenivější. Ona čiperka, větší  …více»

Kočička Madlenka

Kočička Madlenka
22. 05. 2012 Vaše příběhy
Zvířátka, to jsou moje lásky. O fence Besince jsem již článek psala, tak ještě napíši o mojí lásce kočičce Madlence. V pražském bytě by mě ani ve snu nenapadlo mít doma kočičku. Ne proto, že bych  …více»

První dovolená s pejskem

První dovolená s pejskem
21. 05. 2012 Vaše příběhy
Na dovolenou jsme se chystali pod stan do kempu. Jezdívali jsme se známými i s kolegy a bylo nás celkem hodně. To léto jsme měli nového člena - našeho pejska Endyho. Bylo jasné, že pojede s námi,  …více»

Pes Čertík a jiná domácí zvířátka

Pes Čertík a jiná domácí zvířátka
20. 05. 2012 Vaše příběhy
Krom psa Čertíka jsme kdysi dávno měli slepice, králíky a občas nějakou tu kočku, která se k nám zatoulala. Čertík si s ostatními zvířátky celkem dobře rozuměl. Kocour před ním mohl utéct na vzrostlý  …více»

Štěně Mája

Štěně Mája
19. 05. 2012 Vaše příběhy
Před půl rokem jsem s přáteli jela na trh do Ředhoště. Nic mě tam ale nezaujalo, až na krásná malá štěňátka. Majitelka je prodávala za 200 Kč a tvrdila, že štěňata jsou křížená s Yorkšírským teriérem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !