Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 15.07. 2024
Dnes má svátek Jindřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vaše příběhy

Zoo Norimberk

Zoo Norimberk
11. 12. 2019 Vaše příběhy
Máte rádi zvířata a vyžíváte se v návštěvách zoo, ale máte už všechny zahrady u nás projité? Proč nenavštívit některou zahraniční? Co třeba tu v Norimberku? Ať už cestujete do Německa za jiným cílem  …více»

Malý uprchlík

Malý uprchlík
16. 09. 2014 Vaše příběhy
Tento příběh snad nebude cizí každému, kdo chová nějakého drobného hlodavce. Asi tak před rokem mi umřela andulka. Řekla jsem si, že je na čase pořídit si nového domácího mazlíčka  …více»

Náš výlet do ZOO Liberec

Náš výlet do ZOO Liberec
3. 01. 2013 Vaše příběhy
Jednoho podmračeného zářijového dne jsme se rozhodli, že si uděláme s babičkou jednodenní výlet do zoo v Liberci. Já už jsem tam asi dvakrát předtím byla, a tato zoo, ač patří k menším, se mi velmi  …více»

Výlet do ZOO Chleby

Výlet do ZOO Chleby
9. 09. 2012 Vaše příběhy
Dnes jsme s dcerkou zamířily do obce Chleby u Nymburka. Je to obec, kde nyní žije okolo 500 obyvatel. Do této vesničky jezdí turisté hlavně za jedním - je to totiž jediná zoo ve Středočeském kraji.  …více»

Čivava Sabrinka

Čivava Sabrinka
1. 07. 2012 Vaše příběhy
Ráda bych Vám vyprávěla příběh o jednom mini psíkovi plemene Čivava jménem Sabrinka, který si našel své místečko v mém srdci a po jeho odchodu tam zůstal nejen velký smutek, ale i spoustu krásných  …více»
 

Kočka Mína

Kočka Mína
1. 07. 2012 Vaše příběhy
Poslední dobou u nás pomalu, ale jistě přibývá zvířátek. Kromě těch našich tak i krátkodobě sousedovic. V březnu odjížděli sousedé na měsíc do lázní a jelikož mají kočičku Mínu a pejska Achilla, tak  …více»

Kouše Čertík?

Kouše Čertík?
30. 06. 2012 Vaše příběhy
V dětství jsem měla pejska Čertíka. Byl hodný, ale někdy dokázal i kousnout. Nejvíce poslouchal mou maminku, věděl moc dobře, že právě ona mu dává chutné masíčko a jiné dobroty. Mě, tehdy malou holku  …více»

Jak se naše fenka Zora sklouzla

Jak se naše fenka Zora sklouzla
30. 06. 2012 Vaše příběhy
Jeden z našich pejsků, respektive to je fenka, se jmenuje Zora. Je to docela třeštidlo, i přes už svůj vysoký věk. Prohání naše kočky, ale je to všechno samozřejmě v legraci. Několikrát se jí však  …více»

Velké sršní dobrodružství

Velké sršní dobrodružství
29. 06. 2012 Vaše příběhy
Kamarádku Lenku znám už od dětství. Chodily jsme spolu do mateřské školky, na hodiny klavíru, společně jsme spolu prolézaly smetiště a hledaly poklady. Já pro ni sušila řebříček, protože jejich třídní  …více»

Profesor a kachní krmení

Profesor a kachní krmení
28. 06. 2012 Vaše příběhy
Jen malý kousek cesty od našeho domu žije jeden starý pán. Vědec tělem i duší. V mládí se zasloužil o několik vynikajících výsledků na poli výzkumu léčiv v naší republice a nyní stárne zcela sám  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !