Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 30.09. 2022
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

ZOO

Chůva ropucha

Chůva ropucha
18. 05. 2012 Vaše příběhy
Náš chlapeček měl velice uspěchaný vstup do života. Narodil se předčasně a jeho vůle žít byla míň než malinkatá. Když jsme se po několika měsících strávených v nemocnici ocitli konečně doma, byl  …více»

Jak jsem budila respekt

Jak jsem budila respekt
17. 05. 2012 Vaše příběhy
Od 6. třídy mám krátkosrstého jezevčíka. Proto jsem zvyklá na věty ostatních pejskařů typu: „Nech ho, je malej...“ a podobně. Když jsem chodila venčit kolem baráku v 11 večer, nikdy jsem se neutěšila  …více»

Zatoulaný kocour a darované kočičky

Zatoulaný kocour a darované kočičky
16. 05. 2012 Vaše příběhy
Ráda bych se podělila o příběhy zvířátek mých vnoučátek. Musím podotknout, že často s manželem jezdíme za vnoučaty do pěkně postaveného domu na periferii Prahy, kde je velká zahrada a spousta zvířátek  …více»

Jak jsem chtěla chovat andulky

Jak jsem chtěla chovat andulky
16. 05. 2012 Vaše příběhy
Je to asi 13 let. V létě mi umřel křečík a od té doby nebylo v našem bytě ani jedno zvířátko. Po chvíli se mi začalo po přítomnosti němé tváře stýskat a žadonila jsem u rodičů, aby mi nějakou koupili.  …více»

Statečný Black

Statečný Black
15. 05. 2012 Vaše příběhy
Vzpomínám si na ten den, kdy taťka přijížděl na kole s velkou modrou taškou, v níž měl být pro mě ten nejkrásnější dárek na světě. Když jsme uviděli taťku, jak k nám přijíždí, utíkali jsme mu naproti.  …více»
 

Ferda a Ferda

Ferda a Ferda
14. 05. 2012 Vaše příběhy
Jednoho dne jsme se s přítelem rozhodli, že si pořídíme nějaké domácí zvířátko. Dlouho jsme přemýšleli a vybírali, jaké si asi pořídíme. Jelikož jsme oba zaměstnaní, tak jsme chtěli něco nenáročného,  …více»

Mazlík

Mazlík
13. 05. 2012 Vaše příběhy
Máme pejska. Irského setra. Je docela malý, štěňátko, ovšem při procházce slyším různé hlášky. Jééé, ten je šušínek! Jůů, kokřík a jak má tlusté pacinky! Mamííííííííí, malej koníček! Nebo: co je to  …více»

Delinka

Delinka
11. 05. 2012 Vaše příběhy
Byla krásná první červencová sobota a já jsem se chtěla opět podívat do Valašského muzea v přírodě, které se nachází v Rožnově pod Radhoštěm. Připravila jsem věci na výlet i na piknik a postupně jsem  …více»

Jak jsem zachránila šneky

Jak jsem zachránila šneky
6. 05. 2012 Vaše příběhy
Byl konec ledna. Venku panovalo chladné počasí. Odebrala jsem se do kuchyně, že uvařím oběd, než se vrátí přítel z práce. Máme sporák hned vedle okna. Na zemi před ním ležela malá ulitka. Zvedla jsem  …více»

Vysněný pes

Vysněný pes
5. 05. 2012 Vaše příběhy
Už od malinka jsem toužila po psovi. Když mi bylo zhruba 9, viděla jsem film „Lassie se vrací“. Mou vysněnou rasou se rázem stala dlohostrstá kolie. Čas plynul dál, já se prohrabovala pohledy s psíky,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !