Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 30.09. 2022
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

ZOO

Velké sršní dobrodružství

Velké sršní dobrodružství
29. 06. 2012 Vaše příběhy
Kamarádku Lenku znám už od dětství. Chodily jsme spolu do mateřské školky, na hodiny klavíru, společně jsme spolu prolézaly smetiště a hledaly poklady. Já pro ni sušila řebříček, protože jejich třídní  …více»

Profesor a kachní krmení

Profesor a kachní krmení
28. 06. 2012 Vaše příběhy
Jen malý kousek cesty od našeho domu žije jeden starý pán. Vědec tělem i duší. V mládí se zasloužil o několik vynikajících výsledků na poli výzkumu léčiv v naší republice a nyní stárne zcela sám  …více»

Jak mě pozvracela moje kočka

Jak mě pozvracela moje kočka
27. 06. 2012 Vaše příběhy
Naše Rozálka je mourovatá a roztomilá kočička. Je to takový neuvěřitelný mazel. Když byla malé kotě, tak byla velmi divoká, koneckonců její syn Pavel byl to samé, nyní je trochu klidnější.  …více»

Matýskovo nejoblíbenější zvířátko

Matýskovo nejoblíbenější zvířátko
24. 06. 2012 Vaše příběhy
„Ahoj, nechtěla bys dneska jet s námi do zoo?“ Vyhrkla na mě sestra do telefonu v sedm ráno. Vzhůru už jsem nějakou dobu byla, neboť miminka v sobě asi mají naprogramovaný budík, který je pravidelně  …více»

Zajíci

Zajíci
24. 06. 2012 Vaše příběhy
Již několik let jezdíme pravidelně na chalupu a předloni jsme tam poprvé u mladých stromků zahlédli dva zajíce, ale jakmile nás zahlédli, prchli směrem k blízkému lesu. Ani se není čemu divit,  …více»
 

Starého psa novým kouskům nenaučíš?

Starého psa novým kouskům nenaučíš?
24. 06. 2012 Vaše příběhy
Má nevlastní teta si kdysi pořídila psa. Šedého malého pudlíka Ajlinu. Ajlina nesnášela lidi a především děti. To byl docela problém hlavně pro mou o půl roku mladší nevlastní sestřenici, která  …více»

Morčata v lednici a jiné příběhy

Morčata v lednici a jiné příběhy
23. 06. 2012 Vaše příběhy
Tento příběh znám jenom z vyprávění, ale je pravdivý. Mám dvě sestry. Ta starší, Mirka, nebyla nikdy zvířecí typ, ale druhá v pořadí, Alena, ta už víc. Nosila domů všechna možná zvířata. Mezi nimi  …více»

Tančící papoušek a další příběhy

Tančící papoušek a další příběhy
20. 06. 2012 Vaše příběhy
Jako malá jsem měla papouška. Respektive, patřil celé rodině. Ani nevím, co to bylo za rasu, ale byl celý bílý s chocholkou na hlavě. To není v tomto příběhu zase až tak podstatné. Vždycky jsem si  …více»

Den na farmě

Den na farmě
19. 06. 2012 Vaše příběhy
Vloni na jaře naše kamarádka Liduška potřebovala s celou svojí rodinou na den odjet, ale jelikož má menší farmu, kde chová několik kraviček, oveček a jinak převážně husy, kachny a slepice, tak mne  …více»

Návštěva delfinária

Návštěva delfinária
18. 06. 2012 Vaše příběhy
Bylo mi 10 let a poprvé v životě (a prozatím naposledy) mne čekala dovolená u moře. Velmi jsem se těšila. Cílem našeho výletu se stala Francie. Máme tam tetu, takže i ubytování bylo zařízené.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !