Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 26.09. 2021
Dnes má svátek Andrea
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

První velryba v Podkrušnohorském zooparku

19. 08. 2011 | ZOO Chomutov
Podkrušnohorský zoopark má novou atrakci. Socha velryby s vodotryskem je další z řady krásných děl chomutovského výtvarníka Vojtěcha Návrata, které mohou návštěvníci obdivovat v areálu zooparku. Umístěna je nedaleko vstupní pokladny do ZOO v blízkosti Kamenného rybníka.

Se slavnostním přestřihnutím stuhy pomohly ředitelce Ivetě Rabasové děti z ekocentra Dýmnivka, které tráví v zooparku část prázdnin. Jméno velryba prozatím nemá. Návštěvníci, kteří chtějí spolu s námi jméno pro velrybu vybrat, mohou své tipy zasílat pomocí formuláře na našich webových stránkách, v sekci napište nám. Velrybu mohou děti využít v teplých letních dnech i k osvěžení při procházce zooparkem.

První velryba v Podkrušnohorském zooparkuZa dřevěnými atrakcemi vyrážejí do Podkrušnohorského zooparku v Chomutově rodiny ze širokého okolí. Děti se zde mohou vydovádět v lanovém centru, v jehož areálu už je celá řada všemožných prolézaček, houpaček, šplhadel a kolotočů z dílny sochaře Vojtěcha Návrata.

V těchto dnech také můžete v Chomutově zhlédnout výstavu masožravých rostlin, která potrvá od 18. 8. do 4. 9. 2011. Výstavní síň Podkrušnohorského zooparku bude otevřena denně od 10:00 do 17:30 hod.


Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !