Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.11. 2017
Dnes má svátek Cecílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Po liščí stopě

13. 05. 2011 | ZOO Ústí nad L.
V sobotu 14. května 2011 se v ústecké zoologické zahradě uskuteční již sedmý ročník akce PO LIŠČÍ STOPĚ pořádané ústeckými skauty z 1. střediska Bílý javor, které se mohou zúčastnit všichni dětští návštěvníci.

V areálu zoo budou připravena soutěžní stanoviště s různými úkoly zaměřenými na fyzickou zdatnost, vědomosti, obratnost, postřeh, šikovnost, zkrátka vše, co má znát každý správný skaut. Soutěžní tikety budou pro děti k dispozici na stanovišti u spodního vchodu od 10:00 do 15:00 hodin, ale ceny pro každého účastníka se budou vydávat až do 16:00 hodin.

Kromě toho se v sobotu 14. května představí opět lachtan Moritz při svém znovuobnoveném cvičení pro návštěvníky zoo. Nedobrovolná přestávka byla způsobena havárií bazénu a nutnou opravou, ale nyní je již vše připraveno na jeho exhibici v pravidelných časech (10:30 hod., 15:30 hod. a 17:30 hod.).

Také malé děti mohou odpoledne během víkendů využít své oblíbené atrakce – jízdy na ponících, které byly o 14 dní odloženy kvůli dvojnásobné radostné události – narození hříbátek. Ta jsou již k vidění ve výběhu vedle stáje, ale ještě ne po celý den. Každopádně jsou již naplánovány jejich křtiny, a to u příležitosti Mezinárodního dne dětí v sobotu 28. května 2011.

Jména pro hřebečka a kobylku mohou vymýšlet děti v průběhu příštích dnů a posílat je e-mailem na adresu propagace@zoousti.cz, dvě nejlepší budou vybrána a pozvaní kmotři – Dáda Patrasová a Julián Záhorovský malé poníky slavnostně pokřtí.


Zdroj: Zoo Ústí nad Labem

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Po liščí stopě:

Po liščí stopě
Po liščí stopě
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !