Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Po liščí stopě

13. 05. 2011 | ZOO Ústí nad L.
V sobotu 14. května 2011 se v ústecké zoologické zahradě uskuteční již sedmý ročník akce PO LIŠČÍ STOPĚ pořádané ústeckými skauty z 1. střediska Bílý javor, které se mohou zúčastnit všichni dětští návštěvníci.

V areálu zoo budou připravena soutěžní stanoviště s různými úkoly zaměřenými na fyzickou zdatnost, vědomosti, obratnost, postřeh, šikovnost, zkrátka vše, co má znát každý správný skaut. Soutěžní tikety budou pro děti k dispozici na stanovišti u spodního vchodu od 10:00 do 15:00 hodin, ale ceny pro každého účastníka se budou vydávat až do 16:00 hodin.

Kromě toho se v sobotu 14. května představí opět lachtan Moritz při svém znovuobnoveném cvičení pro návštěvníky zoo. Nedobrovolná přestávka byla způsobena havárií bazénu a nutnou opravou, ale nyní je již vše připraveno na jeho exhibici v pravidelných časech (10:30 hod., 15:30 hod. a 17:30 hod.).

Také malé děti mohou odpoledne během víkendů využít své oblíbené atrakce – jízdy na ponících, které byly o 14 dní odloženy kvůli dvojnásobné radostné události – narození hříbátek. Ta jsou již k vidění ve výběhu vedle stáje, ale ještě ne po celý den. Každopádně jsou již naplánovány jejich křtiny, a to u příležitosti Mezinárodního dne dětí v sobotu 28. května 2011.

Jména pro hřebečka a kobylku mohou vymýšlet děti v průběhu příštích dnů a posílat je e-mailem na adresu propagace@zoousti.cz, dvě nejlepší budou vybrána a pozvaní kmotři – Dáda Patrasová a Julián Záhorovský malé poníky slavnostně pokřtí.


Zdroj: Zoo Ústí nad Labem

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Po liščí stopě:

Po liščí stopě
Po liščí stopě
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky