Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 15.07. 2024
Dnes má svátek Jindřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Adventní dílny v ZOO Jihlava poprvé PodpoVRCHem!

29. 11. 2011 | ZOO Jihlava
Již tradiční akci s názvem Adventní dílny v ZOO připravila Zoologická zahrada Jihlava na tento víkend (3. a 4. prosince) od 10:00 do 15:00 hodin. Zájemci z řad návštěvníků si budou moci za příplatek 20 Kč k běžnému vstupnému do ZOO vyrobit originální dárky na celkem sedmi stanovištích v areálu ZOO.

Zhotovit si můžete například svíčky z včelího vosku, ozdoby z korálků nebo plsti, nebude chybět ani zdobení perníčků nebo tvoření různých vánočních dekorací a dárečků. V nedávno otevřeném vzdělávacím centru „PodpoVRCH“ bude probíhat hned pět rukodělných aktivit, máte tedy jedinečnou příležitost nové vzdělávací centrum tento víkend navštívit!

Adventní dílny v ZOO Jihlava poprvé PodpoVRCHem!Klubový večer:


Zajímavé druhy zvířat i biotopů ze západní a střední části Austrálie budou moci zájemci zhlédnout na prosincovém klubovém večeru v ZOO tento čtvrtek 1. prosince.

O putování po Austrálii přijede vyprávět cestovatelka a průvodkyně Kateřina Lhotová. Program začne v 18 hodin v klubovně ZOO Jihlava, vstup pouze starou pokladnou (od řeky), vstupné dobrovolné.


Zdroj: Zoo Jihlava

Alena B.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !