Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Září v jihlavské zoo

31. 08. 2010 | ZOO Jihlava
První z podzimního cyklu „Klubových večerů v zoo“ se bude konat již tento čtvrtek – 2. září. O náročném putování po nádherných zemích Jižní Ameriky bude vyprávět cestovatel David Švejnoha na besedě s názvem PERU, BOLÍVIE.

Začátek v 18:00 hodin v klubovně Zoo Jihlava, vstup pouze starým vchodem (od řeky), vstupné dobrovolné. (Ilustrační foto v příloze – Klubový večer, Klubový večer 2 / autor: David Švejnoha).

Malá Africká Konference – je název setkání cestovatelů, fotografů, zoologů a všech, kterým učaroval černý kontinent. Již pátý ročník se uskuteční 10. – 11. září 2010 pod záštitou Zoo Jihlava. Přednášky přístupné veřejnosti budou probíhat v pátek od 13:00 do 19:00 hodin v Divadle na Kopečku, od 20:00 hodin bude potom pro všechny účastníky připraveno hudební zoo-jihlava-klubovy-vecervystoupení skupiny Camara přímo v africké vesnici Matongo v jihlavské zoo a závěr afrického večera vyplněný filmy, příspěvky a diskuzemi o Africe. Besedy budou pokračovat i  v sobotu od 9:00 do 12:00, tentokrát v klubovně Zoo Jihlava.
Vstup zdarma, rezervace míst na tel. 567 573 730 nebo na e-mailu: info@zoojihlava.cz.  

Zoo Jihlava vyhlásila anketu o nejvýstižnější a nejzajímavější název nového centra environmentální výchovy, které vyroste v těsném sousedství hlavního vchodu do jihlavské zoo. Stavba netradičního vzhledu, jejíž součástí bude přednáškový sál, učebny, knihovna i chovatelská místnost, by měla být hotova na podzim příštího roku. Originální nápady je možné posílat na e-mail: info@zoojihlava.cz.

Zdroj: ZOO Jihlava

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !