Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Mláďata lvíčků zlatých v Zoo Olomouc

24. 03. 2011 | ZOO Olomouc
11. března se rozrostla rodina lvíčků zlatých v ZOO Olomouc o další dvě mláďata. Druhý vrh přišel na svět skoro přesně po roce. První dva potomci samičky Zory a samce Zuri se 6. března dožili jednoho roku.

Rodiče o  nové potomky velmi dobře pečují.  O  sourozence mají velký zájem i  jejich starší bratr s a sestra, kteří dostali jména Lea a Sali. Pozorným návštěvníkům zoo, kteří budou mít navíc trochu štěstí, se možná podaří nová mláďata zahlédnout.  Zaručit to však zatím nemůžeme. Rodiče jsou si letos v péči zoo-olomouc-mlade-lvicek-zlaty-o potomky již jistější, ale přesto objektivy fotoaparátů a kamery nevítají. Jakmile zahlédnou pokus o zachycení jejich nové rodiny, schovají se  s mláďaty do bezpečného zázemí.

Lvíčci zlatí  v přírodě obývají velmi malou lokalitu bažinatého pralesa ve státě Rio de Janeiro v Jižní Americe. Díky ochraně se jejich stav v přírodě z původních 200 ks nyní odhaduje asi na tisíc jedinců. Olomoucká zoo chová tento vzácný druh drápkatých opic od roku 1999.

Zdroj: ZOO Olomouc

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !