Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 23.02. 2018
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Mláďata lvíčků zlatých v Zoo Olomouc

24. 03. 2011 | ZOO Olomouc
11. března se rozrostla rodina lvíčků zlatých v ZOO Olomouc o další dvě mláďata. Druhý vrh přišel na svět skoro přesně po roce. První dva potomci samičky Zory a samce Zuri se 6. března dožili jednoho roku.

Rodiče o  nové potomky velmi dobře pečují.  O  sourozence mají velký zájem i  jejich starší bratr s a sestra, kteří dostali jména Lea a Sali. Pozorným návštěvníkům zoo, kteří budou mít navíc trochu štěstí, se možná podaří nová mláďata zahlédnout.  Zaručit to však zatím nemůžeme. Rodiče jsou si letos v péči zoo-olomouc-mlade-lvicek-zlaty-o potomky již jistější, ale přesto objektivy fotoaparátů a kamery nevítají. Jakmile zahlédnou pokus o zachycení jejich nové rodiny, schovají se  s mláďaty do bezpečného zázemí.

Lvíčci zlatí  v přírodě obývají velmi malou lokalitu bažinatého pralesa ve státě Rio de Janeiro v Jižní Americe. Díky ochraně se jejich stav v přírodě z původních 200 ks nyní odhaduje asi na tisíc jedinců. Olomoucká zoo chová tento vzácný druh drápkatých opic od roku 1999.

Zdroj: ZOO Olomouc

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !