Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Den dětí se blíží!

27. 05. 2011 | ZOO Ústí nad L.
V ústecké zoologické zahradě proběhnou v sobotu 28. května 2011 oslavy Mezinárodního dne dětí a je pro ně připraven skutečně pestrý program. Začátek v areálu zoo je naplánován již na 10:00 hodinu, kdy budou po zoo připraveny různé atrakce jako jsou houpačky, trampolíny, skákací žirafa, laserová střelnice, bizon, a to vše zdarma.

Dále děti na 10 soutěžních stanovištích doprovázených postavami zvířat budou plnit různé úkoly, po absolvování trasy vhodí tiket do losovací bedny u restaurace Koliba a tím se zapojí do losování o velké plyšáky, které proběhne třikrát denně (13:30 hod., 15:00 hod. a 16:30 hod.). Na stanovišti u horní pokladny si děti budou moci vyzkoušet různé sportovní disciplíny, neboť se zde představí projekt Atletika pro děti, který probíhá pod záštitou Ústeckého kraje. Této akce se zúčastní také oštěpařka a světová rekordmanka Barbora Špotáková v doprovodu hejtmanky Jany Vaňhové.

U spodního vchodu bude od 11:00 do 16:00 hodin hrát k poslechu příjemná hudba v podání Brass Bombers proložená dvěma vystoupeními kouzelníka Vendelína.

U restaurace Koliba bude ve 13:00 hodin začínat na pódiu hlavní program plný zábavy, hudby, představení a vystoupení různých dětských souborů. Vše zahájí Sváťovo dividlo, následovat bude dětský sbor Koťata, mažoretky, ZŠ Anežky České, dětský aerobic, kouzelník a další. Představí se i zmiňovaná olympijská vítězka Barbora Špotáková, dojde ke slavnostnímu uzavření smlouvy „patron mláděte irbise“ a předání šeku od hejtmanky Krajského úřadu Jany Vaňhové a primátora města Ústí nad Labem Ing. Víta Mandíka.

Program u restaurace Koliba vyvrcholí před 16:00 hodinou účastí dalších dvou slavných hostů, kteří se zároveň zhostí i role kmotrů. Prvním z nich je zpěvák Julián Záhorovský, druhou hvězdou je herečka, zpěvačka a moderátorka Dáda Patrasová, která se dlouhá léta věnuje právě dětem. Na závěr v 17:00 hodin proběhnou křtiny dvou mláďat poníků shettlandských, která se narodila v měsíci dubnu a pro která jména navrhují samy děti zasíláním e-mailů do zoo.Zdroj: Zoo Ústí nad Labem

Mirka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky