Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 15.07. 2024
Dnes má svátek Jindřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

ZOO Jihlava

Vánočky letos nejen pro kočky v Zoo Jihlava

Vánočky letos nejen pro kočky v Zoo Jihlava
5. 01. 2011 ZOO Jihlava
Druhý ročník vánoční sbírky krmiv pro opuštěná zvířata v útulcích uspořádala Zoologická zahrada Jihlava – tentokrát ve spolupráci s Českým rozhlasem Region. V průběhu prosince se podařilo na  …více»

Rodinné pasy v Zoo Jihlava

Rodinné pasy v Zoo Jihlava
29. 12. 2010 ZOO Jihlava
"Rodinné pasy v Zoo Jihlava" je název akce, kterou připravila jihlavská zoo společně s Krajským úřadem Vysočina. V úterý 28. prosince od 9:00 do 15:00 hodin bude připraven pestrý program v africké  …více»

Prosinec v jihlavské zoo

Prosinec v jihlavské zoo
8. 12. 2010 ZOO Jihlava
Druhý ročník vánoční sbírky krmiv pro opuštěná zvířata v útulcích pořádá Zoologická zahrada Jihlava – tentokrát ve spolupráci s Českým rozhlasem Region. Akce probíhá od 1. do 31. prosince, zvířecí  …více»

Advent v zoologické zahradě Jihlava

Advent v zoologické zahradě Jihlava
29. 11. 2010 ZOO Jihlava
Sekáči – nejkrásnější pavoukovci, tak zní název poslední letošní besedy v rámci klubových večerů, která se uskuteční ve čtvrtek 2. prosince 2010 v klubovně zoo. Zoolog Muzea Vysočiny Pavel Bezděčka  …více»

Dvojčata na státní svátek

Dvojčata na státní svátek
6. 11. 2010 ZOO Jihlava
Vzácné drápkaté opičky kosmany stříbřité (Callithrix argentata) se podařilo jihlavské zoo rozmnožit jako první zoologické zahradě v České republice koncem prosince loňského roku. Letos se narodila  …více»
 

Další z podzimního cyklu Klubových večerů v zoo Jihlava

Další z podzimního cyklu Klubových večerů v zoo Jihlava
2. 11. 2010 ZOO Jihlava
Další z podzimního cyklu „Klubových večerů v zoo“ se uskuteční první listopadový čtvrtek (4. listopadu). O životě krkavčí matky, hyení etiketě nebo o upírech – zkrátka o neoblíbených zvířatech s důraz  …více»

Podzimní hadí překvapení v Zoo Jihlava

Podzimní hadí překvapení v Zoo Jihlava
27. 10. 2010 ZOO Jihlava
V teráriu jihlavské zoo se narodila další hadí mláďata. Tentokrát se jedná o hroznýšovce portorické (Epicrates inornatus). Celkem 9 mláďat spatřilo světlo světa v pondělí 25. října. Je jich sice méně  …více»

Září v jihlavské zoo

Září v jihlavské zoo
31. 08. 2010 ZOO Jihlava
První z podzimního cyklu „Klubových večerů v zoo“ se bude konat již tento čtvrtek – 2. září. O náročném putování po nádherných zemích Jižní Ameriky bude vyprávět cestovatel David Švejnoha na besedě s  …více»

Prázdniny končí v zoo – tentokrát ve znamení lam

Prázdniny končí v zoo – tentokrát ve znamení lam
24. 08. 2010 ZOO Jihlava
Prázdniny končí v zoo – to je název již tradiční akce, kterou pořádá jihlavská zoologická zahrada vždy na konci prázdnin. Také letos bude poslední srpnovou neděli (29. srpna) připraven program pro  …více»

Nové expozice obsazeny

Nové expozice obsazeny
6. 08. 2010 ZOO Jihlava
Letos dokončené výběhy pro malé kočky, které vyrostly hned vedle zrekonstruovaného výběhu pro medvědy malajské, mají své první obyvatele. V celkem čtyřech expozicích mohou návštěvníci jihlavské zoo  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !