Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tulení samička dostala jméno Jente

13. 09. 2010 | ZOO Ústí nad L.

V sobotu 11. září 2010 se v ústecké zoologické zahradě konaly křtiny úspěšného letošního odchovu – tulení samičky, která se narodila v pátek 23. července. Jméno pro ni vybírala zpěvačka Tereza Kerndlová, která se zároveň stala její kmotrou, křtin se účastnil i čerstvý adoptivní rodič malé tulení samičky senátor MUDr. Pavel Sušický.

Výběr jmen probíhal z pěti návrhů a Tereze se nejvíce líbilo jméno Jente, což znamená norsky „holčička“. Tulení křtiny byly součástí celého zábavného odpoledne s názvem „Rozloučení s prázdninami aneb Veselé dovádění vezeme vám za třídění“, které probíhalo u Koliby.

Společnost Envicon a Ekokom zde připravily soutěže jak na pódiu, tak v jeho blízkém okolí, projekt Tonda Obal na cestách učil děti zábavným způsobem a různými soutěžemi třídit odpad.

S velkým úspěchem se setkalo vystoupení zpěváka Davida Deyla včetně závěrečné autogramiády, závěr patřil loutkové pohádce Sváťova dividla s názvem Tři prasátka, kterou malé děti sledovaly s opravdovým zaujetím. Celý den se vydařil a zoo navštívilo přes 1.500 návštěvníků.


Zdroj: Zoo Ústí nad Labem

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !