Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Andulka

11. 11. 2010 | Vaše příběhy

     Byl krásný letní den. Daniel přišel z práce, najedl se a otevřel všechna okna svého bytu, aby vyvětral. Z klece ho vítal jeho andulák Pepík. Dan ho pustil, aby se prolétl. Neuvědomil si, že všechna okna jsou otevřená dokořán. Pepík nejdřív poslušně létal po pokoji, ale pak frrr a byl pryč.

     Nešťastný Daniel se vydal za ním. Nějakou dobu naháněl andulku po sídlišti. Pak se Pepík usadil na balkoně jednoho bytu v přízemí. Daniel neváhal a vylezl na balkon za ním. Pepík vletěl pootevřeným oknem do bytu. Daniel nesměle zavolal: „Haló, vletěla mi k vám andulka. Pomůžete mi?“ Ale nikdo mu neodpověděl. Zavolal hlasitěji, ale když se opět nedočkal odpovědi, vlezl oknem do prázdného bytu.

     Naháněl andulku po cizí ložnici, když náhle ve dveřích zarachotil klíč a paní domácí vešla do bytu. Na útěk už bylo pozdě. Andulka navíc vletěla otevřeným oknem na balkón, zamávala křídly a byla pryč.

     Co teď? Těžko bude paní vykládat, že tady v jejím bytě chytá svého uprchlého anduláka, který už byl kdoví kde. Dan otevřel skříň a skočil dovnitř. Paní vešla do místnosti, převlékla se, sedla si do křesílka a dala se do čtení knížky. Dan vše sledoval škvírkou ve dveřích skříně a čekal na příležitost, kdy bude moct zmizet. Potil se teplem i strachy. Pokud paní otevře skříň, nevysvětlí jí to.

     Večer přišel domů i její manžel. Žena se zvedla a šla do kuchyně připravit manželovi večeři. Teď přišla Danova chvíle! Pomalu otvíral dveře skříně, ale muž vrazil do ložnice. Dan rychle přibouchl skříň, krve by se v něm nedořezal, tiskl se ve skříni mezi pánskými svrchníky.

     Muž si sundal košili, otevřel skříň a uviděl Dana. Ten vyběhl ze skříně a běžel k oknu. Vyskočil na balkón, přeskočil zábradlí a utíkal a utíkal, ani nevěděl, jak se dostal domů. Za zády slyšel výkřiky muže, který nadával své manželce. Myslel si, že jeho paní ukrývala ve skříni milence. Chudák paní.

     Ale řekněte, jak by Dan vysvětloval manželskému páru, že u nich ve skříni v ložnici chytá andulku? 


Autor:pegonela
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
nechtěla bych být v kůži manželky Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
také máme anduláka Pepíka Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkhezké
Obrázek uživatelky
profil
Tak to byl šťastný konec Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Andulák se vrátil, ale až za dva dny, a sám.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Bankovky