Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

V zoo se bude opět soutěžit O nejchutnější koblihu!

21. 02. 2011 | ZOO Děčín
O nejchutnější masopustní koblihu se bude již brzy opět soutěžit v děčínské zoologické zahradě. Soutěž bude součástí akce Masopust ze zoo na zámek, kterou plánují organizace na 5. března. "Když se řekne Masopust, vybaví se nám prastarý pohanský svátek plný roztodivných masek, tance, zpěvu, dobrého jídla a také smažených koblih. A právě proto jsme opět po roce pro naše návštěvníky připravili možnost zapojit se do soutěže o nejchutnější masopustní koblihu. Letošní ročník svojí účastí zaštítí známé osobnosti z pořadu České televize Kluci v akci – Filip Sajler a Ondřej Slanina,“ vysvětlila Ing. Dagmar Floriánová z Centra návštěvnických služeb Zoo Děčín.

zoo-decin-dite-koblihaSoutěžit může každý, kdo se nebojí zadělat těsto a pochlubit se svým výrobkem. "Pravidla jsou jednoduchá. V den konání akce je potřeba do zoo donést tři smažené koblihy vlastní výroby. Přihlašovat se lidé mohou až do data akce, přesněji do 13.45 hodin. „Porota bude při degustaci hodnotit tři rozhodující faktory," uvedla Floriánová a dodala, že důležitá bude chuť, celkový vzhled a také náplň. Na soutěžící čekají zajímavé ceny. Podrobná pravidla najdou zájemci na www.zoodecin.cz.

Součástí samotné akce bude také soutěž o nejhezčí masopustní masku. Odměnou pro tu nejhezčí bude právo svézt se v čele masopustního průvodu na oslíkovi. Akce masopust ze zoo na zámek začíná v sobotu 5. března v děčínské zoo ve 14.00 hodin.

Pravidla soutěže O nejchutnější masopustní koblihu
 
1.    Účast v soutěži není věkově omezena. Může se do ní zapojit každý, kdo se nebojí zadělat těsto a pustit se do smažení.
2.    Přihlášení do soutěže je možné učinit již nyní, nejpozději však 5. března do 13.45 hodin. Registraci je možné učinit buď přímo na recepci zoo, nebo prostřednictvím mailu: info@zoodecin.cz.
3.    Úkolem každého účastníka je donést v den konání akce do 13.45 hodin do zoo na Pastýřské stěně celkem 3 smažené koblihy vlastní výroby a shodné náplně, odevzdat na recepci zoo, kde bude řádně zaregistrován.
4.    Jeden soutěžící může do soutěže přihlásit i více svých koblihových trojic. Podmínkou je pouze změna náplně. Kreativitě se meze nekladou, možná je i změna těsta .
5.    U donesených vzorků bude porota anonymně hodnotit celkem 3 faktory: vzhled, chuť a náplň.
6.    Vyhodnocení soutěže proběhne během akce Masopust do 15.30 h v zoo. Vítěz se může těšit na zajímavý balíček přímo od Filipa Sajlera a Ondřeje Slaniny (Kluků v akci) a od firmy Tuperware.

Vlastní koblihy usmaží také Kluci v akci…

Co myslíte, není to dostatečná výzva přijít si s nimi poměřit síly? 

Zdroj: ZOO Děčín

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku V zoo se bude opět soutěžit O nejchutnější koblihu!:

V zoo se bude opět soutěžit O nejchutnější koblihu!
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
koblížky jsou nejlepší z friťáku .....Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles