Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

V zoo Děčín oslaví Den Země

17. 04. 2011 | ZOO Děčín
Již tuto sobotu oslaví děčínská zoologická zahrada Den Země. Návštěvníky čeká nejen zajímavý program ale také příjemný host. Svátek naší planety přijede do Zoo Děčín totiž oslavit také finalista soutěže Česko Slovensko má talent - Fanda Šimčík z Dětského domova v Lipové u Šluknova.

„Návštěvníci se mají opět na co těšit! Den Země jsme pro letošní rok spojili se 4. ročníkem srandamače s názvem Jarní úklid aneb Kam s tím hnojem? Kdo naše akce zná, ví, že jde o soutěž pro malé i velké v jízdě s kolečkem plným hnoje po vyznačené dráze v areálu zoo. Přihlásit se lze již nyní a soutěžit mohou buď jednotlivci, nebo tříčlenné týmy,“ vysvětlila vedoucí centra návštěvnických služeb Ing. Dagmar Floriánová. Soutěží se opět o pěkné ceny, které věnovalo zoo-decin-den-zemeZahradní centrum Bynov. Pokud se vydaří počasí, bude prima podívanou také další bod programu - show s obřími bublinami v podání Divadélka Bublinka. „Pokud by ale foukalo, nahradí ukázku tvorby mýdlových bublin pohádka O pejskovi a kočičce - Jak vařili dort,“ vysvětlila Floriánová.

Dále zoo chystá křtiny nových mláďat makaků chocholatých, soutěže pro děti, jízdy na koních, otevření výstavy v rámci kampaně EAZA nazvanou Přírodovědec v terénu a také představení projektu Volání do divočiny, který finančně podpořilo Ministerstvo životního prostředí ČR. „Hlavní částí projektu Volání do divočiny je telefonní budka, kterou najdou návštěvníci v areálu zoo a z níž budou moci zavolat devíti vybraným živočichům z oblasti Indonésie. Ze sluchátka uslyší nejen zvukové projevy těchto zvířat, ale ve speciálním telefonním seznamu se o nich dozvědí také mnoho zajímavého,“ podotkla Floriánová.

Akce Den Země aneb Jarní úklid… začíná v děčínské zoo v sobotu 23. dubna ve 14.00 hodin. Po celé odpoledne hraje a zpívá hudební slupina U-Style. Občerstvení U Kamzíka je již v provozu. 

Zdroj: ZOO Děčín

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !