Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.03. 2018
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

ZOO Liberec zve na ohňovou show a oživlý Betlém

21. 12. 2010 | ZOO Liberec
Vrcholem čtvrté (a poslední) adventní večerní prohlídky, která se v ZOO Liberec uskuteční ve středu 22. prosince od 17 do 19 hodin, bude ohňová show v prostoru před bistrem Gibon (18.30) a také vánoční koledy v podání oživlého Betlému (18.45). Na návštěvníky navíc čeká překvapení už u vstupu do zoo – originální PF 2011, jež jsou zároveň volnou vstupenkou k návštěvě zoo v její 92. sezóně (tedy po 1. lednu 2011).

A na co se mohou návštěvníci v pátek ještě těšit? Chybět nebude tradiční koupání slonů (17.30), procházka zvířecí kuchyní, osvětlené pavilóny s ukázkami přírodnin (kosti, kůže, lebky...) a také krmení a cvičení lachtanů (18.15). Stejně jako v předchozích letech se děti do 15 let dostanou při večerní prohlídce do zoo zdarma, pokud přinesou nové a nepoužité školní potřeby pro děti v Burkině Faso (projekt Pomozme budoucnosti).

Pomozme budoucnosti – charita pro Burkinu Faso
zoo-liberec-slon-indicky5. ročník charitativní akce Pomozme budoucnosti ve prospěch sirotků a dětí ulice v Burkině Faso uspořádají v úterý 21. prosince od 16.30 hodin v Krajské vědecké knihovně společně Faunus o. s. a ZOO Liberec. Stejně jako v předchozích letech nabídnou organizace zájemcům ke koupi etnovýrobky ze sambového dřeva, originální šperky z Filipín, plstěné výrobky z Mongolska a 5 obrázků malovaných našimi šimpanzi. Veškerý výtěžek půjde ve prospěch zařízení A.M.P.O. v burkinském hlavním městě Ouagadougou. Shromážděné peníze umožňují sirotkům ze čtvrté nejchudší země světa absolvovat nejnutnější vzdělání a zaplatit nezbytné školní potřeby. Roční náklady se přitom u jednoho dítěte pohybují v relaci 40 EUR. A.M.P.O. průběžně pečuje o 200 až 300 sirotků, chlapců i dívek, dává jim základní civilizační návyky, práci i zdravotní péči.

Věříme, že se nám takto zprostředkovaně daří v Burkině Faso ovlivňovat i životní podmínky chovaných zvířat a stav zdejšího životního prostředí. Náš příspěvek je sice malý, nedokáže ani zdaleka pokrýt všechny potřeby, ale dává následováníhodný příklad všem - bohatým společnostem i solidárním jedincům.
 
Zdroj: ZOO Liberec

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !