Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zoo Děčín vyzývá: Složte v soutěži básničku pro primáty

21. 02. 2011 | ZOO Děčín
U příležitosti Mezinárodního dne mateřského jazyka, který připadá na 21. února, vyhlašuje děčínská zoo soutěž „O nejkrásnější říkanku či básničku“ na téma letošní kampaně EAZA. Kampaň se pro tento rok zaměřuje na ochranu velkých primátů a bližší informace o ní lze zjistit na www.zoodecin.cz, www.eaza.net nebo www.apecampaign.org.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Soutěže se mohou zúčastnit děti do 15 let. Jejich úkolem je složit báseň o min. rozsahu 4 veršů a doplnit ji obrázkem. „Vše pak pošlete na listu papíru o velikosti A4 poštou do 10. března 2011 na adresu Zoo Děčín – Pastýřská stěna, p. o., Žižkova 15, 405 02 Děčín 4 nebo doručte osobně nejpozději do 13. března 2011 na pokladnu Zoo Děčín nebo pokladnu Expozice Rajské ostrovy,“ uvedla vedoucí Centra návštěvnických služeb Zoo zoo-decin-opicak-satuDěčín Ing. Dagmar Floriánová.

Všechny doručené výtvory budou vystaveny v areálu zoo od 14. 3. do 8. 5. Odměněny budou tři nejlepší výtvory a cenu získá navíc i práce, která nejvíce osloví návštěvníky naší zoo.  Ceny pro vítěze jsou: 1. místo:  Volná vstupenka do zoo pro 1 dospělého a 1 dítě, sadu pro tisk na plátno (Draft Screen printing), knihu Jak jsem fotografoval zvířata, samolepky „Nemo“, triko Zoo Děčín a další drobnosti. 2. místo: Volná vstupenka do zoo pro 1 osobu, fotbalový míč, kniha Děčín, triko Zoo Děčín a další drobnosti. 3. místo: Volná vstupenka do zoo pro 1 osobu, dětský batůžek s motivem Malé čarodějnice, kniha České středohoří, triko Zoo Děčín a další drobnosti.
Ocenění návštěvníků: Volná vstupenka do zoo pro 1 osobu, sadu pro tisk na plátno (Draft Screen printing), knihu Jak jsem fotografoval zvířata, triko Zoo Děčín a další drobnosti.

Zdroj: ZOO Děčín

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !