Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Známe pohlaví tygřat - všechno kluci!

19. 07. 2011 | ZOO Ostrava
Mláďata tygra ussurijského, která se v ostravské zoologické zahradě narodila 2. června, jsou tři kluci. Zjistili to pracovníci ZOO, kteří u měsíc starých tygřat provedli první kontrolu. Během ní určili nejen pohlaví mláďat, ale byla zjištěna i váha mláďat a zkontrolován jejich zdravotní stav.

Všichni kluci vypadají, že jsou v pořádku, a mají se čile k světu. Jejich máma Maja je zkušená tygřice, která již v předchozích letech odchovala šest mláďat, letošní koťata jsou její v pořadí již čtvrtá. Zajímavostí je, že tentokrát Maja porodila ve výběhu a teprve po pár dnech přenesla mláďata do porodního boxu.
 
Důležitým úkonem při kontrole tygřat bylo také očištění kamery, která tygří rodinku ve vnitřních prostorách snímala po celou dobu pobytu v porodním boxu. Známe pohlaví tygřat - všechno kluci!
Obrazovka je umístěna v Pavilonu indických zvířat, kde ji mohou sledovat i návštěvníci ZOO, ti se však v posledních dnech nemohli těšit z ostrého obrazu. Důvodem byla pavučina, kterou si přes objektiv utkal spoluobyvatel tygřího brlohu…


Od minulého týdne už mají tygři otevřeno i do venkovního výběhu, v němž se však zatím zdržují jen krátce, ale věříme, že se postupně budou osmělovat a trávit v něm více času.

Zdroj: Zoo Ostrava

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !