Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.03. 2018
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zakladatel rodu

21. 07. 2011 | Vaše příběhy
Je slunný prázdninový den a my jsme se rozhodli, že tento den využijeme návštěvou v ZOO Lešná. Přemluvila jsem dceru Helenu, aby jela s námi a vzala s sebou také naše tři vnoučata - Kláru, Simonu a nejmladšího Zdeňka.

Protože máme ještě v jednom autě volné místo, bereme také vnuka Jakuba a vnučku Petru od naší druhé dcery Pavlíny. Parkoviště před ZOO je přeplněné, což svědčí o velké návštěvě v tento den. V tomto ZOO nejsme  po prvé, ale i tak je tu stále možno objevovat nová zvířata a odpočinkové zákoutí včetně stánků s občerstvením, což hodně láká naše vnoučata.

Vnoučata - mimo nejmladšího Zdeňka - procházela samostatně, já, děda, Helena s manželem pak spolu se Zdeňkem s tím, že v určitou hodinu se sejdeme v restauraci na oběd. Vnoučata pro velký hlad již seděla v restauraci a pochutnávala si na vydatném obědě. Po tomto občerstvení pak následovalo pokračování prohlídky ZOO a další společný sraz byl stanoven na 16.00 hodin u pavilonu opic, odkud pak bude již společný odchod na parkoviště a odjezd domů.

Blíží se stanovená hodina srazu a my jdeme pomalu k pavilonu opic. A co nevidíme? Zdeněk je u orangutana a z dálky na mě volá:"Babičko, našel jsem zakladatele našeho rodu, o kterém mně vykládal dědeček, když jsem se ho ptal na původ." Děda si hned vzpomněl na toto vysvětlování - z čeho vzniklo lidstvo na zeměkouli. Unaveni po celodenním chození v ZOO se vracíme spokojeni s dobře prožitým dnem.

Autor:alabastr22
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kroj