Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zakladatel rodu

21. 07. 2011 | Vaše příběhy
Je slunný prázdninový den a my jsme se rozhodli, že tento den využijeme návštěvou v ZOO Lešná. Přemluvila jsem dceru Helenu, aby jela s námi a vzala s sebou také naše tři vnoučata - Kláru, Simonu a nejmladšího Zdeňka.

Protože máme ještě v jednom autě volné místo, bereme také vnuka Jakuba a vnučku Petru od naší druhé dcery Pavlíny. Parkoviště před ZOO je přeplněné, což svědčí o velké návštěvě v tento den. V tomto ZOO nejsme  po prvé, ale i tak je tu stále možno objevovat nová zvířata a odpočinkové zákoutí včetně stánků s občerstvením, což hodně láká naše vnoučata.

Vnoučata - mimo nejmladšího Zdeňka - procházela samostatně, já, děda, Helena s manželem pak spolu se Zdeňkem s tím, že v určitou hodinu se sejdeme v restauraci na oběd. Vnoučata pro velký hlad již seděla v restauraci a pochutnávala si na vydatném obědě. Po tomto občerstvení pak následovalo pokračování prohlídky ZOO a další společný sraz byl stanoven na 16.00 hodin u pavilonu opic, odkud pak bude již společný odchod na parkoviště a odjezd domů.

Blíží se stanovená hodina srazu a my jdeme pomalu k pavilonu opic. A co nevidíme? Zdeněk je u orangutana a z dálky na mě volá:"Babičko, našel jsem zakladatele našeho rodu, o kterém mně vykládal dědeček, když jsem se ho ptal na původ." Děda si hned vzpomněl na toto vysvětlování - z čeho vzniklo lidstvo na zeměkouli. Unaveni po celodenním chození v ZOO se vracíme spokojeni s dobře prožitým dnem.

Autor:alabastr22
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky