Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Víkendový program v Zoo Praha

21. 09. 2010 | ZOO Praha

Zúčastněte se posledních „Večerních procházek“ v této sezóně a zažijte zoo za soumraku. Nebo navštivte „Jarmark pro šikovné ručičky“ a podpořte děti z dětských domovů.

 

Stejně jako v předchozích letech připravila Zoo Praha pro své návštěvníky speciální komentované prohlídky večerní zoo. Po úspěšných červnových procházkách za vlky, kdy návštěvníci mohli během jednoho víkendu pozorovat chování vlčí smečky za úplňku, se v srpnu konaly pravidelné víkendové „Večerní procházky“. Díky velkému zájmu byly prodlouženy až do konce září.

 

Na pátek 24. a sobotu 25. září jsou vypsané poslední termíny večerních procházek. Zažijte atmosféru života v zoo za soumraku!

 

V sobotu v průběhu dne se pak budete moci zúčastnit již sedmého ročníku „Jarmarku pro šikovné ručičky“ a ocenit práci dětí z 25 dětských domovů České republiky. Charitativní projekt si klade za cíl předat dětem z dětských domovů hravou formou zkušenosti ze světa podnikání, rozvíjet u nich tvořivost a chuť k práci, zároveň jim pomoci při hledání svého místa ve společnosti.  Jarmarky pořádají Nadace Terezy Maxové dětem a Spolu dětem o.p.s. Tereza Maxová se letošní akce osobně zúčastní.

 

Od 11 do 16 hodin budou po areálu pražské zoo rozmístěné stánky s rozličnými produkty, které děti vlastnoručně vyrobily. Tím, že si některý z výrobků zakoupíte, podpoříte nejen charitativní smysl akce, ale i soutěž dětských týmů. Ty budou bojovat v několika kategoriích:  1. Prodejní dovednosti, 2. Reklamní slogan, 3. Cena sympatie veřejnosti.

 

Součástí akce bude i doprovodný program. Vystoupí například hudební skupina Chinaski, nebo divadla Paravánek, Kukadlo a Pohádková vzducholoď.

 

Zdroj: ZOO Praha

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !