Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Večerní projížďky Safari expresem již tento víkend

16. 06. 2011 | ZOO Chomutov
Podkrušnohorský zoopark Chomutov připravil pro návštěvníky večerní projížďky Safari expresem. Akce bude zahájena již tento víkend. V našem zooparku můžete pozorovat více než 160 druhů zvířat, mezi kterými je i 14 ohrožených druhů zařazených do Evropských záchranných programů.

Již tento víkend 17. a 18. 6. budou zahájeny večerní projížďky po Eurosafari. Účastníky čeká jedinečný zážitek při jízdě terénním vozem mezi volně se pohybujícími zvířaty.

Zubry, skotský náhorní skot, pratury nebo vodní buvoly tak budete moci Večerní projížďky Safari expresem již tento víkendsledovat z bezprostřední blízkosti.
 
Safari expres vyjede vždy v pátek a v sobotu v 18:30 ze zastávky v blízkosti restaurace Tajga. /U vstupu do zooparku ze směru od Kamencového jezera/.

Za jízdenku zaplatí dospělí 70 a děti 40 Kč. V případě příznivého počasí budou projížďky realizovány pravidelně každý víkend ve stejný čas, podmínkou je minimální počet deseti pasažérů.

Jízdu není třeba předem objednávat! Za špatného počasí se jízda ruší.Zdroj: Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Alena B.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !