Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Václavský den v zoo

24. 09. 2010 | ZOO Ústí nad L.

V úterý 28. září 2010 proběhne v ústecké zoologické zahradě program pro veřejnost s názvem Václavský den v zoo. Hostem dne a kmotrem dvojčat indických antilop nilgau pestrých se stane veličina naší hudební scény Václav Neckář. Křtiny proběhnou v horní části zoo u výběhu pod horním vstupem do zoo v 16:00 hodin a stanou se vlastně slavnostním zakončením celé akce.

Celý program začíná ve 13:00 hodin na pódiu u restaurace Koliba, kde pod vedením moderátora Rádia Blaník budou probíhat soutěže pro děti, dětská diskotéka a další hry. Příjemnou vsuvkou bude představení dvou veselých postaviček Pimpuly a Bimbuly.

Zhruba v 15:30 hodin přivítá moderátor na pódiu Václava Neckáře a jeho bratra Jana, kteří kromě krátkého povídání navíc společně zahrají a zazpívají několik písniček.

Na závěr se všichni přítomní přesunou cca 300 metrů k výběhu nilgau pestrých, kde dojde k slavnostním křtinám. Dvojčata se narodila na začátku srpna a jedná se o samečka a samičku, jejich jména budou do poslední chvíle překvapením.

Co je ještě důležité – v tento sváteční den budou mít všichni Václavové a Václavy po předložení dokladu vstup do zoo zdarma. Děti se mohou těšit na dárky, které dostanou od hostesek generálního partnera akce.

 

Zdroj: Zoo Ústí nad Labem

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !