Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

V pražské ZOO nový druh - Homo sapiens nightworki

22. 07. 2011 | ZOO Praha
Na neděli 24. a pondělí 25. července otevře ZOO Praha unikátní krátkodobou expozici, v níž představí druh Homo sapiens, resp. jeho specifický poddruh Homo sapiens nightworki.  Reprezentovat jej bude všech šest jeho zástupců - členů skupiny Nightwork, kteří touto akcí podpoří záchranu ohrožených druhů zvířat.

V programu nebudou chybět komentovaná krmení či večerní vycházky. Návštěvníci však budou moci pozorovat také další běžné denní aktivity druhu Homo sapiens nightworki a chování v nejrůznějších situacích. Výběh bude osazen kamerami, které budou po celou dobu přenášet dění ve výběhu na serveru Koule.cz.

PROGRAM (u expozice Homo sapiens nightworki):

•    Komentované krmení – v neděli i v pondělí ve 12.00 hodin. Přijďte se podívat, co chutná lidem moudrým!
•    Bavíme Nightwork aneb Enrichment pro Homo sapiens nightworki – v neděli i v pondělí v 10.30, 13.30, 15.00 hodin. Čím se zabaví zpěvák Vojta Dyk, kytarista Jakub Prachař, klávesisté František Soukup a Jan Maxián, bubeník Ondřej Sluka a basista Jakub Antl?

V pražské ZOO nový druh - Homo sapiens nightworki•    Večerní procházky za nočním životem Homo sapiens nightworki – pouze v neděli od 20.00, 20.30, 21.00, 21.30 a 22.00 hodin. Prohlídka potrvá 80 minut, povede spodní částí zoologické zahrady a bude zakončena u krátkodobé expozice Homo sapiens nightworki. Cena vstupenky na večerní vycházku činí 400,- Kč pro dospělého a 200,- Kč pro děti. Vzhledem k omezené kapacitě návštěvníků je nutné se předem objednat na tel. 296 112 230.

•    Bonus na závěr - v pondělí 25. července v 17 hodin vyvrcholí celá akce speciálním, velmi tichým koncertem skupiny Nightwork.

Výběh umístěný mezi Pavilonem kočkovitých šelem a Pavilonem velkých želv bude doplněn vzdělávacími tabulkami, ze kterých se návštěvníci dozvědí zajímavosti ze života Homo sapiens nightworki. Cílem projektu je nejen ukázat netradičně pojatý výběh v ZOO Praha, ale zejména získat prostředky na ochranu ohrožených druhů živočichů. Výtěžek z prodeje triček, samolepek, ale zejména speciálních adopčních certifikátů Homo sapiens nightworki bude poukázán na sbírkové konto ZOO Praha Pomáháme jim přežít.


Zdroj: Zoo Praha

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !