Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Safari slavnostně otevřelo brány pro osobní automobily

1. 06. 2011 | ZOO Dvůr Kr. nad L.
Ve středu 1. 6. 2011 se poprvé otevřely brány velkého okruhu afrického Safari pro návštěvníky, kteří si tak zvířata mohli vychutnat z pohodlí vlastních automobilů. I vy se můžete vydat na příjemnou cestu do kousku Afriky ve východních Čechách a pozorovat téměř 600 afrických zvířat v 50 druzích na rozloze 50 ha.
 
První vstupenku na Safari 2011 si zakoupil náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje a člen představenstva ZOO Ing. Josef Táborský, který s dalším zastupitelem kraje a členem představenstva RSDr. Ing. Otakarem Rumlem přivítali prvního návštěvníka Safari. Byla jím paní Petra Dubská z Hradce Králové, která se o otevření Safari dozvěděla z médií a chtěla si ho s rodinou vyzkoušet. Jako úplně první návštěvníci si celou trasu projeli oba zastupitelé. Paní Dubská se šla po ukončení projížďky projít i klasickou, pěší částí ZOO. S novým zážitkem byla velmi spokojená. Jako první návštěvník Safari 2011 obdržela od vedení ZOO malé dárky.
 Safari slavnostně otevřelo brány pro osobní automobily
První den se po africkém Safari projelo automobily několik desítek návštěvníků, hlavní nápor však ZOO očekává až o víkendu. Trasu zvládl bez problémů i zájezdový autobus s dětmi mateřské školy. Mnoho návštěvníků využilo možnost projet si poprvé veliký okruh Safari patrovým safaribusem. Předběžně plánovaná kapacita autobusů nestačila a ZOO přidávala další jízdy.

Provoz po celém okruhu probíhá bez problémů, zvířata jsou klidná a projíždějících aut si prakticky nevšímají. Odezvy dnešních návštěvníků byly všechny pozitivní.


Zdroj: Zoo Dvůr Králové

Alena B.
ChytráŽena.cz 

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky