Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Program Zoo Praha - Březen

16. 02. 2011 | ZOO Praha
5. 3. Masopust v zoo - vytvořte si masku pro masopustní průvod v zoo. Inspirovat se můžete u našich pitoreskních zvířat jako je např. Vasan, samec tapíra čabrakového, který navíc  oslaví 4. narozeniny!  

14. 3. – 20. 3. Jarní prázdniny – osvěžte si své znalosti o lichokopytnících zoologickou kvízovou stezkou!  Dobrodružné otázky rozmístěné po areálu zoo jsou určené nejen pro ty, kteří tráví jarní prázdniny v Praze.

17. 3., 18. 3. Zooškola - jednodenní kurz pro malé zoology. Na zooškolu je třeba se objednat předem. Více informací na http://www.zoopraha.cz/cs/program-v-zoo/zooskola.

19. 3. Letošní prvovýstup na rozhlednu – s blížícím se prvním jarním dnem zoo-praha-gocarovy-domy-znovuotevíráme rozhlednu, buďte mezi prvními, kteří ji v nové sezóně budou moci zdolat!

V tuto sobotu zároveň proběhne v pražské zoo Den České astronomické společnosti, kde se budete moci seznámit s aktuálními otázkami současné astronomie nebo pozorovat pomocí astronomických dalekohledů pozemských i nebeských objekty.  

26. 3. Zahájení 80. sezóny Zoo Praha - přijďte nám popřát ke kulatému výročí! Čekají na vás nejen novinky v podobě otevření nově zrekonstruovaných Gočárových domů. Samice erbovního zvířete koně Převalského, Hara, oslaví 6. narozeniny!

Cestovatelská setkání – přednáškový cyklus každé úterý od 18 hodin ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. Vstupné 20,- Kč.

1. 3. Wallacea známá i neznámá – Martin Hovorka (ředitel Zoo Brno)
8. 3. Poslední lovci – Steve Lichtag (režisér)
15. 3. Zachraňme nosorožce! - Dana Holečková (ředitelka Zoo Dvůr Králové)
22. 3. Zimbabwe a Etiopie – Přemysl Rabas (zoolog)
29. 3. Zambie, Malawi – Petr Hejtmánek (horolezec)

Pomáháme jim přežít: Poslední divoký kůň – druhá z cyklu výstav, které jsou věnované in-situ projektům Zoo Praha. Na tyto ochranářské projekty přispíváte i vy korunou z každé zakoupené vstupenky do zoo! K vidění po celý měsíc ve Vzdělávacím centru Zoo Praha.

Happy Mondays

Každé pondělí v březnu mají vstup do zoo za korunu nastávající maminky.

Zdroj: ZOO Praha

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !