Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Přivítejte prázdniny s tygřími mláďaty a kmotrem Janem Rosákem

29. 06. 2011 | ZOO Dvůr Kr. nad L.
První prázdninovou sobotu 2. července nabízí ZOO Dvůr Králové návštěvníkům pestrý program připravený ve spolupráci s Českým rozhlasem Hradec Králové. Od 9,30 – do 12,00 hodin budou probíhat u Ostrova lemurů soutěže pro děti i dospělé. Ve 12,30 budou u výběhu tygrů zahájeny křtiny letošních mláďat tygrů ussurijských.

Kmotrem tygříků se stane moderátor Jan Rosák s manželkou. Od 13 hodin na pódiu u Ostrova lemurů mohou návštěvníci sledovat přímý přenos besedy s ředitelem Českého rozhlasu Hradec Králové Mgr. Jiřím Kánským, ředitelkou ZOO RNDr. Danou Holečkovou, zooložkou Ing. Zdeňkou Jeřábkovou a dalšími zaměstnanci ZOO.

Jinak připomínáme, že v ZOO Dvůr Králové právě probíhá letní sezóna, což znamená, že jsou dostupné všechny atrakce včetně oblíbených letních výběhů a slavného Afrického safari. Nezapomeňte vyzkoušet také zážitkové programy, díky nimž se dostanete ke zvířatům tak blízko, že si je budete moci pohladit či nakrmit. Přivítejte prázdniny s tygřími mláďaty a kmotrem Janem RosákemMůžete se na celý den vžít do role ošetřovatele, prohlédnout si zázemí ZOO či zažít neopakovatelné momenty na Africkém safari při západu slunce.

O našich zvířatech se také můžete dozvědět mnohem víc, než co je napsáno na informačních tabulích u expozic nebo v tištěném průvodci. Nejvíc vám o nich řeknou ti, kteří jsou s nimi v každodenním kontaktu a znají všechny jejich zvyky, zvláštnosti a nálady – tedy ošetřovatelé. Ti vám své chovance podrobně představí a poté rádi zodpoví vaše dotazy. Jednotlivá představení na sebe plynule navazují, můžete tedy v klidu přecházet od jedné expozice ke druhé a přitom si prohlédnout skoro celou ZOO.

Začátky programů v červenci a srpnu denně:
10.00 - šelmy                     
10.30 - okapi                          
11.00 - sloni
12.30 - lemuři
13.30 - žirafy
14.00 - lidoopi

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Je to pěkné, že většina ZOO připravila na začátek prázdnin bohatý program pro děti. Minulý víkend se nám všem velmi líbilo v pražské ZOO, a tak děcka chtějí zase mermomocí další víkend trávit obdobně. Už jsme jim slíbili, že když otrhají třešně a rybíz a pomohou se zavařováním a výrobou marmelád a džemů, navštívíme nějakou další akci. Nabídka je velmi lákavá.
Obrázek uživatelky
profil
Všechna mláďata šelem jsou roztomilá, tygříci moc.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Stříbrňáky