Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Přijede nový lachtan, patronem bude žokej Váňa!

29. 11. 2010 | ZOO Liberec
Vrcholem první adventní večerní prohlídky, která se v ZOO Liberec uskuteční v pátek 3. prosince od 17 do 19 hodin, bude premiéra nového samce lachtana hřivnatého před libereckým publikem. Půldruharočního Huga dovezeme v úterý ze ZOO Zlín (Lešná), v dalších dnech se pak bude seznamovat se samičím kolektivem čtyř libereckých lachtanek (Líza, Týna, Mano a Nube Anika).

Patronem Huga se v pátek při večerní prohlídce (přesně v 18.30) stane sedminásobný vítěz Velké pardubické, žokej Josef Váňa. A na co se mohou návštěvníci v pátek ještě těšit? Chybět nebude tradiční koupání slonů (17.30), procházka zvířecí kuchyní, osvětlené pavilóny s ukázkami přírodnin (kosti, kůže, zoo-zlin-lachtan-hugolebky...) a také Mikuláš a jeho pohádková tlupa.

Stejně jako v předchozích letech se děti do 15 let dostanou při večerní prohlídce do zoo zdarma, pokud přinesou nové a nepoužité školní potřeby pro děti v Burkině Faso (projekt Pomozme budoucnosti).

Nový lachtan Hugo nahradí ve skupině samce Nica, jenž loni v listopadu uhynul při akutní operaci žaludku.
Až Hugo pohlavně dospěje, měl by se postarat o zdárné pokračování chovu spolu se samicemi Mano a Nube Anikou. To bude ale ještě alespoň tři roky trvat.

Foto ZOO Zlín

Zdroj: ZOO Liberec

Veronika J.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !