Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prázdninová soutěž i zvýhodněné vstupné v ZOO Ústí nad Labem

5. 07. 2011 | ZOO Ústí nad L.
Ústecká zoologická zahrada má i o prázdninách pro návštěvníky bohatý program. Je připraveno několik společných akcí, které nabízejí buď výhodné vstupné, nebo možnost zapojit se do soutěže o zajímavé ceny. Nabídku nejrůznějších akcí se snažíme každoročně doplňovat a zpestřovat, aby vám prohlídka ZOO přinesla vždy nové zážitky.

Ve spolupráci s organizací Městské služby byla poprvé v loňském roce vyhlášena akce „Společné léto v ZOO a na koupališti“, která pro velký zájem pokračuje i letos. Zakoupíte-li společnou vstupenku do ZOO a zároveň do jednoho z venkovních bazénů v Brné nebo na Klíši, získáte výhodnou slevu a ušetříte. Vstupenka pro dospělou osobu stojí 130 Kč, pro děti přesně polovinu. Léto je určitě vhodným časem, kdy je možné kombinovanou návštěvu obou zařízení absolvovat, vstup na koupaliště lze uplatnit do 31. srpna, k návštěvě ZOO je možné vstupenku využít až do konce roku 2011.

Druhá akce s názvem „Přijeďte do Ústí“ vznikla ve spolupráci více subjektů, jejím hlavním organizátorem je Český rozhlas Sever. Jedná se o soutěž, která probíhá v Ústí nad Labem po čtyři týdny v měsíci červenciPrázdninová soutěž i zvýhodněné vstupné v ZOO Ústí (uzávěrka je v neděli 29. 7. 2011) a do které se kromě ZOO zapojilo nově otevřené Muzeum Ústí nad Labem, Dopravní podnik města (lanovka na Větruši) i samotná Větruše (rozhledna). Účastník dostane po návštěvě každého z těchto čtyř míst na soutěžní kartu razítko a odevzdáním karty se zařadí do slosování o denní či hlavní ceny. Soutěžní kartu získáte zdarma na soutěžních místech či v Infocentru. Samotná soutěž se zoologické zahradě nejvíce věnuje ve 2. týdnu, tedy od 11. do 17. července, kdy ve všední den budou ve vysílání Českého rozhlasu Sever zveřejněny soutěžní otázky, v pondělí proběhne rozhovor o ZOO a v sobotu pět krátkých reportáží. Závěrečné hlavní losování nabídne účastníkům zajímavé ceny – Královskou noc pro dvě osoby v hotelu Clarion, celoroční vstupenku do ZOO či Muzea Ústí n. L. nebo večeři v restauraci Větruše. Výherci budou zveřejněni v pořadu Přijeli jsme k vám v sobotu 6. srpna 2011.


Zdroj: Zoo Ústí nad Labem

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Díky zoologickým zahradám mají rodiny s dětmi o prázdninový program postaráno, zejména v tomto počasí.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles