Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Podkrušnohorský zoopark zve na Pohádkové safari

3. 08. 2011 | ZOO Chomutov
Pouze čtyři srpnové večery v roce mohou návštěvníci Podkrušnohorského zooparku Chomutov podniknout večerní projížďku po Eurosafari obohacenou o prohlídku skanzenu plného pohádkových bytostí. Safari expres a lokálka Amálka vyjedou na hodinovou projížďku vždy v pátek a v sobotu v termínech 12., 13., 19. a 20. 8. 2011 mezi 19 a 23 hodinou.

Nenechte si ujít jedinečný zážitek ze setkání s pohádkovými postavami, na který budete dlouho vzpomínat. Jízdenky doporučujeme zakoupit v předprodeji na vstupní pokladně zooparku od sídliště Březenecká (u silnice č. 13). Všechny srdečně zveme!

Ve voliéře alexadrů čínských můžete nyní pozorovat čtyři letošní mláďata! Jednou z největších pochoutek jsou pro ně v těchto dnech jeřabiny.

Od čtvrtka 21. 7. 2011 mohou návštěvníci Podkrušnohorského zooparku využít nové automaty na krmné směsi. Automaty s granulemi určenými pro vybrané druhy zvířat jako jsou ryby a ptáci žijící na rybníku najdete nově na terase Kamenného rybníka a v průchozí voliéře vodních ptáků. Podkrušnohorský zoopark zve na Pohádkové safariUmístění automatů přímo u expozic zvířat má zabránit krmení nevhodnými potravinami, které mohou zvířatům způsobit zdravotní komplikace. Zároveň od stejného data končí vydávání sáčků s krmením výměnou za suché pečivo. Krmení si zájemci mohou nadále na pokladnách zakoupit. Stále ale platí, že je určeno pouze pro domácí zvířata.

Množství návštěvníků nosí přes přísný zákaz do areálu suché pečivo a jiné „dobroty“, kterými chce přilepšit nejen vodním ptákům a domácím zvířatům, ale i sobům či losům. Laik si vůbec nedovede představit, co způsobí příjem většího množství pečiva v žaludku zvířat. Řídká kaše začne nekontrolovatelně kvasit, zahubí původní mikroflóru žaludku a produkuje jedovaté zplodiny, které zvíře otráví. Věříme proto, že nové automaty přispějí ke zkvalitnění služeb a ochraně zdraví našich zvířat.

Zdroj: Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !