Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Po vysvědčení do zoo!

29. 06. 2010 | ZOO Ústí nad L.
Ústecká zoologická zahrada připravila pro školáky a jejich doprovod na první prázdninové dny zcela novou akci. Od středy 30. června až do 6. července 2010 se mohou zúčastnit zábavné soutěže a vypátrat v areálu zoo název tajuplného zvířete.

Tentokrát není potřeba žádný soutěžní tiket, ale pouze si zapamatovat tajenku a po návratu domů ji odeslat e-mailem na adresu propagace@zoousti.cz, popř. na zoo@zoousti.cz. Název podivného tvora získají na sedmi stanovištích, kde jsou připraveny zábavné školní předměty – zeměpis, matematika, botanika, tělocvik a další. U každého stanoviště stačí vybrat správnou odpověď, u které je jedno písmeno skládačky. Za každý den bude vylosováno 10 výherců, kteří obdrží volnou vstupenku do zoo a drobné dárky, ale navíc budou zařazeni dne 7. července do závěrečného slosování o hlavní cenu, kterou je kvalitní sportovní batoh!! Každý účastník navíc obdrží jako odpověď zajímavé informace o hledaném zvířeti.

Všichni, kdo u pokladny předloží vysvědčení s vyznamenáním, budou mít vstup do zoo zdarma, ale navíc si s sebou mohou přivést ještě další dvě osoby, které budou mít vstup také bezplatný.

Zdroj: Ústí nad Labem

Veronika J.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků