Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pavouci

29. 11. 2010 | Vaše příběhy

Mám celkem dost velkou hrůzu z pavouků. Když jsem ještě bydlela u našich, měla jsem takový živý sen. Zdálo se mi, jak spím a najednou mi po tváři přelezl veliký pavouk. Vyjekla jsem, posadila se, rozsvítila a honem ho hledala. Pavouk samozřejmě nikde, ale usínalo se mi špatně. Pocit, že tam dole někde je...

Pak jsme se přestěhovali do našeho domečku a já rázem musela řešit, jak ty nohaté černé potvory sprovodit ze světa. Abych ho vzala třeba do hadru a vynesla ven, nepřicházelo v úvahu. Manžel se k pavoukům taky nehlásil, a tak lovení zbylo na mě. Vybavena vysavačem s dlouhým nástavcem jsem je vysávala a oni pak putovali v rourách ve zdech až do garáže, kde je nádoba na prach. Vysavač pak běžel vždycky ještě dobrých pět minut, aby náhodou neuvízli v rourách a doputovali až na konec. Před zimou se jich začalo objevovat čím dál víc a byly týdny, kdy jsem luxovala i několikrát do týdne. Pak se na jednu chvilku lovení ujal manžel s tím, že se přece jen mohou z garáže rourami vracet zpět. Sice mi to přišlo nepravděpodobné, ale nemusela jsem je lovit já a to bylo hlavní.

Lapání pavouka viděla i naše malá rok a půl stará dcera. Moc ji zaujalo, jak se pavouk koupe v záchodové míse a pak "něni".

Pak si to asi pavouci rozmysleli a nějakou dobu byl klid. Jednou jsem byla večer v koupelně a přiběhla tam dcera. Utrhla si jeden čtvereček toaletního papíru a se slovy "papa" běžela za tátou do obýváku. Jaké bylo moje překvapení, když po chvilce přiběhla zpátky a na zem hodila onen kousek papíru a do klubíčka stočeného pořádného pavouka. Vítězoslavně se na mě podívala a povídá "papa". Vtom mi to docvaklo. Ono "papa" nebyl papír, ale pavouk a naše malá ho šla po vzoru táty sama ulovit. Pochválila jsem ji, pavouka honem spláchla a šla povědět tátovi, jak nebojácné to naše dítko je.

Tak, a je to asi vyřešené. Lovit pavoučky bude naše malá, protože se jich, na rozdíl od rodičů, vůbec nebojí :-)

 

Jaja1726 - čtenářka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
bojím,bojím a rychle odsud utíkám.Fuj,fuj.
Obrázek uživatelky
profil
Jsou snad v každé domácnosti.Také je beru do papíru a vyhodím,ale nebojím se jich.Jen jsou nepříjemní v ruce.
Obrázek uživatelky
profil
přímo nesnáším a prchám ....
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles