Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

O prázdninovou akci Setkání se zvířaty je velký zájem

9. 07. 2011 | ZOO Děčín
Přestože návštěvní řády zoologických zahrad ve většině případů zakazují hlazení zvířat, je to věc, po které návštěvníci touží ze všeho nejvíc. ZOO Děčín proto vyšla lidem vstříc a připravila na letošní léto nový třicetiminutový program Setkání se zvířaty. Toto setkání probíhá každý všední den a je o ně z řad návštěvníků velký zájem.

ZOO vybrala na každý den v týdnu konkrétní zvíře, které si zájemci budou moci pohladit nebo se s ním vyfotit, a o kterém se také od pracovníků ZOO mnohé dozvědí. Vždy půjde o kontaktní zvířata zvyklá na člověka, tudíž vhodná k hlazení. Tato půlhodinka vám tak přinese nejen nový zážitek, ale i zajímavé informace. Akce Setkání se zvířaty běží od 4. července a návštěvníci si ji zatím chválí. V prvním prázdninovém týdnu se většina z nich nabízeného programu zúčastnila.

O prázdninovou akci Setkání se zvířaty je velký zájemSe kterými zvířaty se tedy můžete blíže seznámit: V pondělí se na vás těší oslík Sam, v úterý se uvidíte s outloněm Béďou, ve středu máte možnost prohlédnout si dvojčata psounů, ve čtvrtek vám zprostředkujeme setkání s užovkou červenou Uzlíkem a pátek patří hutii kubánské (označované též jako stromová nutrie), která se jmenuje Maňána.

Setkání se zvířaty probíhají vždy od 13:45 do 14:15 hodin před správní budovou.


Zdroj: Zoo Děčín

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Škoda, že je Děčín od nás tak daleko.
Obrázek uživatelky
profil
pěkný článek
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky