Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 23.02. 2018
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Křtiny tuleně obecného a sobotní akce v zoo

9. 09. 2010 | ZOO Ústí nad L.

V sobotu 11. září se v ústecké zoologické zahradě uskuteční odpoledne plné zábavy, písniček a soutěží, které bude završeno významnou událostí sezóny – křtinami tuleně obecného, což je premiéra v rámci celé České republiky!

Akci „Rozloučení s prázdninami aneb Veselé dovádění vezeme vám za třídění“ spolupořádá Ústecký kraj, generálním partnerem je společnost RWE Energie a. s. Celé odpoledne začíná ve 12:00 hodin u restaurace Koliba, kde se děti (i jejich rodiče) mohou zapojit do pestrého programu. Podílí se na něm firmy Envicon a Ekokom, které se zabývají zábavnou výchovou ke třídění odpadu, nebude chybět populární Tonda Obal na cestách. Na děti čeká spousta soutěží o ceny a dětská diskotéka, během odpoledne vystoupí David Deyl, nebude chybět pohádka Sváťova dividla s názvem Tři prasátka a představí se host dne – Tereza Kerndlová. Děti se budou moci prohlédnout popelářský vůz a zúčastnit se dalších soutěží, které si pro ně u horní pokladny připravili neštěmičtí skauti.

Slavnostní událostí celého dne budou křtiny tuleně obecného, které se narodilo v pátek 23. července 2010. Malá samička je nejen prvním mládětem narozeným v ústecké zoo, ale také prvním odchovem v v historii českých zoologických zahrad. Role kmotry se zhostí populární zpěvačka Tereza Kerndlová, která malé tulení holčičce vybere i jméno. Je potěšitelné, že mládě již získalo i svého adoptivního rodiče, kterým se stal MUDr. Pavel Sušický. Začátek křtin bude v 15:45 hodin, což je obvyklý čas krmení našich tuleňů. Do něj se mládě ještě nezapojuje, zatím jí stačí mléko od maminy J


Zdroj: Zoo Ústí nad Labem

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !