Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.12. 2017
Dnes má svátek Miloslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Křtiny tuleně obecného a sobotní akce v zoo

9. 09. 2010 | ZOO Ústí nad L.

V sobotu 11. září se v ústecké zoologické zahradě uskuteční odpoledne plné zábavy, písniček a soutěží, které bude završeno významnou událostí sezóny – křtinami tuleně obecného, což je premiéra v rámci celé České republiky!

Akci „Rozloučení s prázdninami aneb Veselé dovádění vezeme vám za třídění“ spolupořádá Ústecký kraj, generálním partnerem je společnost RWE Energie a. s. Celé odpoledne začíná ve 12:00 hodin u restaurace Koliba, kde se děti (i jejich rodiče) mohou zapojit do pestrého programu. Podílí se na něm firmy Envicon a Ekokom, které se zabývají zábavnou výchovou ke třídění odpadu, nebude chybět populární Tonda Obal na cestách. Na děti čeká spousta soutěží o ceny a dětská diskotéka, během odpoledne vystoupí David Deyl, nebude chybět pohádka Sváťova dividla s názvem Tři prasátka a představí se host dne – Tereza Kerndlová. Děti se budou moci prohlédnout popelářský vůz a zúčastnit se dalších soutěží, které si pro ně u horní pokladny připravili neštěmičtí skauti.

Slavnostní událostí celého dne budou křtiny tuleně obecného, které se narodilo v pátek 23. července 2010. Malá samička je nejen prvním mládětem narozeným v ústecké zoo, ale také prvním odchovem v v historii českých zoologických zahrad. Role kmotry se zhostí populární zpěvačka Tereza Kerndlová, která malé tulení holčičce vybere i jméno. Je potěšitelné, že mládě již získalo i svého adoptivního rodiče, kterým se stal MUDr. Pavel Sušický. Začátek křtin bude v 15:45 hodin, což je obvyklý čas krmení našich tuleňů. Do něj se mládě ještě nezapojuje, zatím jí stačí mléko od maminy J


Zdroj: Zoo Ústí nad Labem

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !