Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jarní prázdniny v zoo Ústí nad Labem

25. 02. 2011 | ZOO Ústí nad L.
Ústecká zoologická zahrada připravila pro všechny děti akci na jarní prázdniny, které budou v Ústí nad Labem a okolí probíhat od soboty 26. února do neděle 6. března 2011. Zábavného soutěžení se může zúčastnit každý, kdo si v pokladně zoo vyzvedne tiket k zapisování odpovědí a výsledků. Ve spodní části zoologické zahrady jsou připravena jednotlivá stanoviště, na kterých si postupně může vyzkoušet svoji dovednost či skládat puzzle, přiřadit k sobě správné obrázky nebo prokázat určité znalosti.

Trasa je zakončena v pavilonu exotária, kde jsou ve vitríně umístěny i přírodniny, kterzoo-usti-orangutané se týkají primátů. Celá akce je totiž věnována velkým primátům, konkrétně lidoopům a gibonům, a koresponduje s tématem kampaně, kterou vyhlásila Evropská asociace zoologických zahrad a akvárií pro rok 2010/2011. EAZA Ape Campaign je v pořadí již devátá, do které se Zoo Ústí nad Labem zapojila a které věnuje své aktivity v daném období. Na akci „Jarní prázdniny v zoo“ se spolupodílí Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem a Základní škola praktická Neštěmice. A co je nejdůležitější? Po absolvování celé trasy a vyplnění soutěžního tiketu čeká odměna na každého účastníka!!

Zdroj: ZOO Ústí nad Labem

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !