Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Exkluzivní procházky

10. 12. 2010 | ZOO Praha
Vydejte se s námi objevovat ptačí obyvatele zimní Vltavy nebo poznejte kouzlo večerní zoo! V sobotu 11. prosince se uskuteční Ornitologická vycházka za zimními obyvateli Vltavy. Návštěvníci se budou moci vydat k Vltavě s odborníky ze Zoo Praha a pozorovat obyvatele jednoho z významných ptačích zimovišť.

Bude-li výpravě přát štěstí, představí se poláci chocholačky, poláci velcí, volavky popelavé, kormoráni, racci, čírky a další vodní ptáci.

Sraz ornitologických nadšenců je v 8.30 hodin před hlavním vchodem do Zoo Praha. Na sebe doporučujeme teplé oblečení a s sebou dalekohled. Ornitologická vycházka je zdarma pro všechny!

Počínaje pátkem 10. prosince zahajujeme tradiční Večerní procházky po zoo. Návštěvníci budou mít příležitost zažít atmosféru zoo po setmění a spolu s odborným průvodcem pozorovat noční život zvířat v dolní části zoo. Dozví se, jak se ke spánku ukládají sloni nebo hroší rodinka. Zjistí, co večer dělají lvi a tygři.

Večerní procházky probíhají vždy v pátek a v sobotu a během vánočních prázdnin každý den od 26. do 30. prosince. Začínají v 17.00, 17.30 a 18.00 hodin a trvají zhruba 1,5 hodiny. První čas je vždy určen rodičům s dětmi, kterým bude přizpůsoben výklad.

Vstupné na Večerní procházky činí 200,- Kč pro dospělé a 110,-Kč pro děti. Cena zahrnuje parkovné a průvodcovské služby.

Na prohlídky je nutné předem se objednat na tel. čísle 296 112 230 nebo na pr@zoopraha.cz. 

Zdroj: ZOO Praha

Veronika J.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !