Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Den vyhynulých zvířat v Zoo Praha

27. 10. 2010 | ZOO Praha
V neděli 31. října od 10 do 16 hodin proběhne v areálu Zoo Praha zábavně-vzdělávací program pro děti i dospělé, v rámci kterého se představí vyhynulá zvířata.

Vzdělávací centrum plné her
Ve Vzdělávacím centru Zoo Praha si budou moci děti i dospělí vyzkoušet, zda dokážou přežít na ostrově Mauricius jako poštolka mauricijská nebo třeba dronte mauricijský. K této zkoušce poslouží stolní hra s mauricijskými zvířaty a reálnými ohroženími, se kterými se v přírodě setkávají. Přežijete od roku 1500 do roku 2010?

Návštěvníci Zoo Praha si ale budou moci zahrát i na archeology – jejich úkolem bude najít zkameněliny zvířat, která vyhynula již před tisící nebo zoo-prahadokonce milióny let a případně i složit kosterní nálezy do podoby původního zvířete.

Výstava na ochozu Pavilonu velkých savců
Program u Vzdělávacího centra obohatí výstava fotografií modelů zvířat v životní velikosti s názvem Giganti. Přijďte si prohlédnout tvory, kteří obývali Zemi v době ledové!

Kvíz v areálu
U jedenácti expozic různých zvířat v areálu Zoo Praha budou umístěné tabulky s informacemi, týkající se jejich blízkých i vzdálených příbuzných, kteří již nenávratně vyhynuli. Pokud si návštěvníci vyzvednou u Vzdělávacího centra hrací kartu, budou si moci ověřit své znalosti o vyhynulých zvířatech.

Zdroj: ZOO Praha

Veronika J.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky