Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Den levharta sněžného v ZOO Liberec

8. 02. 2011 | ZOO Liberec
Den levharta sněžného (irbise) uspořádá v sobotu 12. února od 10 do 13 hodin ZOO Liberec a její spřátelené FAUNUS o. s. Den pro celé rodiny bude zaměřen na propagaci chovu levhartů sněžných v ZOO Liberec a také mezinárodní organizace Snow Leopard Trust (SLT), která se podílí na ochraně irbisů v jejich přirozeném prostředí.

Na trase s jednotlivými zastaveními se účastníci naučnou i zábavnou formou dozvědí vše o SLT a jejích projektech, o ekologické problematice území, na kterém se tyto projekty realizují, a o zvířatech i lidech tam žijících. Chybět nebudou informace, jak moc je důležité podporovat nejenom místní zvířata, ale i lidi, protože ochrana přírody je realizovatelná pouze za účasti lidí, kteří v daném prostředí žijí. Prostředzoo-liberecnictvím informačních tabulí a tištěných materiálů získají návštěvníci zoo informace o možnostech podpory těchto ochranářských projektů, o irbisech budou moci besedovat s našimi chovateli a budou si moci vyzkoušet i plstění - rukodělnou práci charakteristickou pro oblast výskytu sněžného levharta, tedy vysokohorské oblasti Střední Asie (Himaláje, Karákoram, Indie, Afghánistán, Bhútán, Čína, Kazachstán, Kyrgyzstán, Mongolsko, Nepál, Pákistán, Tádžikistán, Uzbekistán i Rusko).

ZOO Liberec byla v roce 1990 první zoologickou zahradou v Československu, která odchovala mládě levharta sněžného.

Zdroj: ZOO Liberec

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !