Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Den dětí v jihlavské ZOO ve znamení ochrany ohrožených druhů

1. 06. 2011 | ZOO Jihlava
Jihlavská ZOO připravila u příležitosti Dne dětí pestrý program pro všechny návštěvníky. V pátek 3. června představí žáci a studenti z celé Vysočiny kampaň na záchranu primátů – budou připraveny výstavy obrázků, stylová divadla i prezentace. Vše od 9:00 do 13:00 hodin v africké vesnici Matongo.

V sobotu 4. června potom jihlavská ZOO ve spolupráci s Občanským sdružením Derbianus CSAW představí jednu z nejohroženějších antilop světa – antilopu Derbyho. Chystá se malování antilop na obličeje i na chodníky, výroba antilopích rohů, po celý den bude možné zakoupit trička, odznaky a další předměty na podporu záchranného programu pro antilopu Derbyho a dorazí i antilopa v životní velikosti! Akce proběhne od 10:00 do 16:00 hodin.

Den dětí v jihlavské ZOO ve znamení ochrany ohrožených druhůAni na samotný Den dětí (ve středu 1. června) nebudou návštěvníci jihlavské ZOO ochuzeni – kromě spousty zajímavých přírůstků mohou zhlédnout pravidelné ukázky výcviku dravců a sov (v 11:00 a v 15:00 hodin) a začínají také tzv. „Hadí středy v Matongu“ – povídání o hadech a ještěrech s praktickými ukázkami. Hadí středy se budou konat až do konce prázdnin každou středu v 10:30 v africké vesnici Matongo.

Do ZOO ale lákají také letošní zvířecí přírůstky a novinky. V nedávno otevřené zrekonstruované expozici Hacienda Escondido se zabydlují seriemy rudozobé a ary vojenské, zatím 8 mláďat mají plameňáci růžoví a v kombinovaném jihoamerickém výběhu pobíhá mezi lamami i 7 rozkošných mláďat nandu pampových. Zatím nejčerstvějšími přírůstky jsou mláďata lemurů kata – na ostrově u africké vesnice Matongo může zvídavý návštěvník spatřit hned dvě.


Zdroj: Zoo Jihlava

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Den dětí v jihlavské ZOO ve znamení ochrany ohrožených druhů:

Den dětí v jihlavské ZOO ve znamení ochrany ohrožených druhů
Den dětí v jihlavské ZOO ve znamení ochrany ohrožených druhů
Den dětí v jihlavské ZOO ve znamení ochrany ohrožených druhů
Den dětí v jihlavské ZOO ve znamení ochrany ohrožených druhů
Den dětí v jihlavské ZOO ve znamení ochrany ohrožených druhů
 
Čtěte také



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků