Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Čtyři akce v jednom víkendu - v pražské ZOO bude živo!

25. 06. 2011 | ZOO Praha
Pražská ZOO připravila na následující víkend pestrý program. V rámci Dnů Mongolska si návštěvníci připomenou úspěšný transport koní Převalského do země jejich předků, v sobotu se uskuteční Den s Českou televizí, v neděli vás čeká Dětský den s primátorem a oslava čtyřicátých narozenin orangutana Kamy. Akcí se zúčastní i řada známých osobností.

sobota 25. června

Pražská ZOO završuje úspěšný transport koní Převalského do Mongolska. V rámci Dnů Mongolska přibližuje návštěvníkům nejen události posledních dní spojené s převozem čtyř koní Převalského z Prahy do země jejich předků, ale i mongolskou společnost a její vztah ke koním. Můžete navštívit pravou mongolskou jurtu (tradiční obydlí), která bude stát až do sobotního večera u expozice koní Převalského. O svém vztahu ke koním zde bude v 15 hodin vyprávět herec Václav Vydra. Mongolista dr. Jiří Šíma pak návštěvníkům přiblíží, jaký význam mají koně pro Mongolsko a jeho obyvatele. Dr. Jiří Volf popíše začátky chovu koně Převalského v Praze a vznik mezinárodní plemenné knihy, kterou pražská ZOO spravuje.

Čtyři akce v jednom víkendu - v pražské ZOO bude živo!V sobotu se v ZOO uskuteční ještě Den s Českou televizí. Zpravodajský tým ČT24 vyrazí přímo mezi své diváky. Od 11 do 16 hodin se mohou návštěvníci ZOO setkat v divadélku Archa s oblíbenými tvářemi jako je Jolana Voldánová, Iveta Toušlová, Marcela Augustová či Daniel Takáč a "na vlastní kůži" si vyzkoušet práci reportéra. Zpravodajská ČT24 bude zároveň z celého dne vysílat živé vstupy. Divácky atraktivní bude například trénink lemurů a slonů, komentovaný moderátory sportovní redakce.

neděle 26. června

V neděli 26. června proběhne v ZOO Dětský den s primátorem. Návštěvníci se mohou k programu připojit už v centru Prahy – z Rašínova nábřeží vyplouvá parník pod kapitánským velením primátora hl. m. Prahy Bohuslava Svobody. V ZOO Praha v divadélku Archa bude probíhat celý den zábavný program – od dětské show Michala Nesvadby, přes bublinovou show klauna Bublína, až po zpívání s Dádou Patrasovou.

Ten den také oslavíme s orangutanem Kamou, který se narodil v pražské ZOO, 40. narozeniny! Ke kulatinám mu popřeje ve 12.30 hodin u venkovního výběhu Indonéské džungle ekonom Tomáš Sedláček. Jak se Kama měnil v průběhu 40 let? To přiblíží výstava fotografií v Galerii Gočárových domů, která bude k vidění až do konce července.

Zdroj: Zoo Praha

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Kdo už ví, že vysvědčení bude pěkné, má příležitost oslavit to s dětmi v pražské ZOO. Vypadá to, že na koupání to moc nebude.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků