Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.03. 2018
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Centrum ARCHA naplnili psi až po střechu

11. 08. 2010 | ZOO Liberec

Centrum pro zvířata v nouzi ARCHA při ZOO Liberec se v posledních dnech potýká s přívalem malých i velkých psů. V prostorách útulku s kapacitou něco málo přes 30 kotců se jich nyní tísní bezmála 60 a další přibývají. Na vině jsou především víkendové záplavy, které obvyklý prázdninový počet mnohonásobně navýšily, takže den co den nyní zařízení přebírá pět i více psů.

U většiny z nich přitom nezná ARCHA ani majitele. „Převzali jsme řadu psů na žádost starostů postižených obcí, další příjem máme už dopředu hlášen na příští dny. Velmi by nám proto pomohli lidé, kteří třeba zrovna uvažují o pořízení psa: přijďte si ho k nám vybrat právě nyní! Tím nám pomůžete uvolnit kapacitu pro psy lidí postižených povodněmi,“ uvedl ředitel ZOO Liberec David Nejedlo.

Pracovníci ARCHY zatím seskupují zejména malá plemena do větších skupin a umisťují je do společných kotců, to ale není možné donekonečna. Většina psů jsou kříženci ras, nechybí ani štěňata. Centrum ARCHA má otevřeno denně až do 19 hodin, na návštěvě se lze domluvit i telefonicky na 485106412. Veškeré důležité informace jsou rovněž k dispozici na www.zooliberec.cz/archa.

ZOO Liberec zřídila ve svém Centru ARCHA sběrné místo, kam mohou dárci nosit granule či masové konzervy pro psy a kočky. ZOO Liberec následně sbírku buď sama na své náklady, nebo s pomocí některé z humanitárních organizací rozveze do postižených obcí Libereckého kraje.


Zdroj: Zoo Liberec

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka