Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zoo po setmění i v září!

27. 08. 2010 | ZOO Praha
Večerní procházky prodlouženy

Pro velký zájem ze strany návštěvníků budou večerní prohlídky v Zoo Praha prodlouženy do konce září. I nadále tak bude možnost podívat se v pátek a sobotu, co dělají naše zvířata po setmění.


Společně s odborným průvodcem projdou návštěvníci vybrané pavilony, expozice a výběhy v horní části areálu zoologické zahrady a budou moci pozorovat, co po večerech dělají varani komodští, jak se ke spánku ukládají žirafy nebo jak se po setmění naopak probouzí vlčí smečka.

Večerní procházky začínají ve 20.00, 20.30 a 21.00 hodin a trvají 1,5 hodiny. První termín ve 20.00 hodin je určen pro děti, kterým přizpůsobíme i výklad. Na prohlídky je nutné objednat se na tel. čísle 296 112 230 nebo emailem na pr@zoopraha.cz. Vstupné činí 110 Kč pro děti a 200 Kč pro dospělé a zahrnuje parkovné a průvodcovské služby.

Těšíme se na viděnou!

Zdroj: ZOO Praha

Veronika J.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky